Wpis z mikrobloga

Prędzej doczekam budowy domu niż skończonego mieszkania na tip top ( ͡° ͜ʖ ͡°), lepiej na razie nie będzie, a ja bardzo chciałam pochwalić pana stolarza mireczka @MOSKITek ʕʔ

Rok temu szukałam najpierw biurek (a był to moment, że w sklepach wszystko było przetrzebione przez home office), potem jakiegoś szybkiego diy jakby taką dużą przestrzeń biurową na dwie pracujące zdalnie osoby zrobić. Napisałam narzekającego posta na stany magazynowe, a @MOSKITek go skomentował, że może mi zrobić takie dwa blaty :) I choć minął już rok ja nadal jestem zachwycona naszą współpracą, 10/10, polecam pana @MOSKITek bardzo-bardzo. Pomógł, doradził, ekspresowo wysłał, wytłumaczył, zaolejował. Wybrałam dębowe drewno 2x150cm o grubości 2,5 cm i sprawdza się idealnie, po roku nic się nie zapada, odkształca, jest bardzo wygodnie :)
A, no i blaty są na szafkach i kozłach z ikei.

A co do zdjęcia, żeby uprzedzić możliwe czepliwe komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Kable przy kinkietach na razie będą tak straszyć, bo niebieski stracił cierpliwość do mnie i do moich wymysłów na najbliższe pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Głowa barana to kinkiet XD Ma miejsce na żarówki w oczodole, wyszperałam tę perełkę na olx i natychmiastowo jej zapragnęłam, ktoś musiał mieć ułańską fantazję XD
3. Zegar pójdzie w dół, jest za wysoko, ale powieszenie tych rzeczy trwało rok, więc pewnie też poczeka do kolejnego zrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Ta przerwa pod Aviationem Kaji jest na trąbkę, ale nie wykoncypowałam jeszcze na czym ją powiesić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5. Nie mam pomysłu co z tymi kablami zrobić, a doprowadzają mnie do szewskiej pasji, mamy ich ogrom ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mile przyjmę jakieś wskazówki.
6. Na długiej liście rzeczy do kupienia gdzieś tam jest wpisana ścianka ażurowa z lamelek, która będzie przy mojej części biurka oddzielając przestrzeń od przedpokoju, dlatego też z plakacikami nie idę dalej w prawo.

No, to chyba tyle, jeszcze raz dziękuje @MOSKITek za dobrą robotę i życzę wam smacznej kawusi ʕʔ
#stolarstwo #meble #pokazbiurko #polskiedomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lunaria - Prędzej doczekam budowy domu niż skończonego mieszkania na tip top ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1640082612Yv3kEb4GcpNFyNYElJbw2Z.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: a nie pamiętam dokładnie, chyba całość koło tysiaka wyszła, ale było to rok temu, pewnie podniósł ceny jak wszyscy, więc pytaj u źródła. o dziwo przesyłka nie była droga, pamietam, że się zdziwiłam
  • Odpowiedz
@t__r: bo podobają mi sie jak szafki są razem, a nie kozły, a niebieski ma komputer z szybą od wewnątrz i cośtamcośtam, tłumaczył mi czemu tak ma być, przyjęłam do wiadomości :P
  • Odpowiedz
@maein: moja wielka miłość (chociaż kici jeszcze większa), wełniane "Polowanie" marki Dywilan z lat 70 albo 80, nie pamietam a nie chce mi sie go podnosić by sprawdzic :P
  • Odpowiedz
@grezzle: jedno to 150x70x2,5 cm. Niebieski sie uparł na 70cm głębokości i twierdziłam, że wydziwia, a po czasie muszę mu przyznać rację - nie zamieniłabym się już na mniejsze :)
  • Odpowiedz
@uytx: ja mam tablet graficzny, niebieski laptopa, jeszcze się mieścimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kolejne trzeba przewidzieć jeszcze większe stanowiska XD
  • Odpowiedz
@stefankot: co was błędę kłamać i ustawiać do kłamliwych foteczek, tak to mogę oszukiwać na instagramie ( ͡° ͜ʖ ͡°) może sie go przed swiętami przysunie odpowiednio, wrócił z pralni niedawno, a przesuniecie go wymaga troche siły. Ot, proza życia, jest jak jest jak kable ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz