Wpis z mikrobloga

@uczalka:
Ja to się jeszcze spodziewałem (nie żebym tej biednej dziewczynce tego życzył) chociaż czegoś w stylu "wylądowała pod respiratorem" albo "7-latka umarła". Ale nie, jak widać doszliśmy do takiego etapu covidiokracji, gdzie wystarczy samo "dziewczynka z OMIKRONEM" plus "NAJGROŹNIEJSZY wariant" i ciemny lud to kupi.

Co gorsza, ten ciemny lud w swoim mniemaniu jest awangardą rozumu, nauki i intelektu :|

Szczęśliwie reelekcję wygrał Pan Prezydent Duda, rządzi nami rząd
@Towarzysz_Pawulon:

ale Ziobro akurat bywał często przeciw covidowemu cyrkowi

Yep, o to mi chodziło :) Duda wydaje się że też (przynajmniej osobiście, a co by zrobił z ustawą o szczepieniu obywatela co tydzień to diabli wiedzą). Gowin w "mailach Dworczyka" też się wydawał zdroworozsądkowy, ale Gowin jak to Gowin - teraz to chyba hardy covidianin.
@Radiativ:

najgroźniejszy wariant - co #!$%@?? XD

A co, nie wiedziałeś że wirusy mutują w stronę coraz większej "groźności"? :) Przecież w TV tak mówią. A Lekarz Fikołek potwierdza. A nawet jeśli są coraz łagodniejsze i nieco bardziej zaraźliwe, to tym gorzej, bo szpitale zapchają (jak wiadomo szpitale zapychają chorzy na najgroźniejszą chorobę w historii świata, a nie procedury + dodatki covidowe).