Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś dlaczego szury nazywają przeciwników przymusu szczepień na COVID "foliarzami"? Przecież to oni nie mogą żyć bez maseczek, rękawiczek, płynów do dezynfekcji, pleksiglasów, kolejnej dawki preparatu i pozwolenia na jakąkolwiek aktywność ze strony pisu.

#koronawirus #bekazlewactwa #neuropa #szury #bekazpisu
Pobierz Jegwan - Wyjaśni mi ktoś dlaczego szury nazywają przeciwników przymusu szczepień na C...
źródło: comment_1639995822nQItdjO25RRXNHgCNitGRW.jpg
  • 21
większość przeciwników szczepień nie argumentuje swojego sprzeciwu logicznie, tylko piehdoli głupoty o czipach w szczepionkach


@NaczelnyWoody większość czyli przynajmniej ponad połowa, możesz podać jakieś przykłady? Bo ja osobiście nie pamiętam kiedy ostatnio się spotkałem z kimś kto twierdzi, że w szczepionkach są chipy, no a skoro większość to na każdym kroku powinni być tacy osobnicy
@Atreyu: przecież główna wykopu jest zasrana jakimiś fejkami dzień w dzień gdzie tytuły są tak chamsko zmanipulowane, że to nawet przeciętnego człowieka już irytuje ja raczej unikam dyskusji na temat tych całych segregacji bo dla mnie to jest już jakaś paranoja tych ludzi XD, szczególnie w kraju gdzie ten paszport covidowy jest właściwie bezużyteczny , restrykcje są tak znikome, że w sumie nawet niewiem do końca jakie są XD a jak
@Jegwan Covidianie boją się efektów choroby wywołanej wirusem.
Przeciwnicy szczepień (nie wszyscy) boją się żydów, masonerii, big pharmy, szczepionek/preparatów które mają na celu kontrolę/mordowanie, maseczek które mają na celu duszenie/bycie kagańcem, porównują pandemię do systemów totalitarnych razem z potencjalnymi konsekwencjami, dopisują do tego inne rozdziały niezależnej nauki od zmiany DNA, przez drobnoustroje po słynne morgellony.
Faktycznie, to my jesteśmy #!$%@?.
@Atreyu to my chyba na innym wykopie siedzimy XD bo ja od początku pandemii non stop tu widzę jakieś kretyńskie komentarze o spiskach, plandemii, szprycach, eksperymentach i inne tego typu kretynizmy.
Oczywiście, jak się spytasz to taki foliarz zawsze się będzie srał że on nie jest przeciwko szczepieniom (chociaż komentarz wczesniej mógł pisać że szczepionki to narzędzie depopulacji XD) ale ze jest przeciwny przymusowi. To jest reakcja obronna wytrenowana przez te całe
@Jegwan: Bo kto sie nie chce szczepić na kowida to też wierzy w reptilian, płaską ziemie, rtęć w szczepionkach na wszystko - tak tak, dobrze czytasz, oni się modlą panie do dr zięby nocami, do tego chemtrailsy, kosmici, czipy, 5g, manipulowanie pogodą, elvis żyje, naziści na ciemnej stronie księżyca i tak dalej.

Dlatego uważam że obozy izolacji antyszczepów są słuszne i potrzebne. Wszystkich co nie chcą przyjąć każdej dawki i siedzieć