Wpis z mikrobloga

Smieszne jest to że przy debacie o lextvn, nawet niektórzy liberałowie ( co dziwne i dla mnie zasmucajace) kupili tę całą gadke o strasznym covidianizmie TVNu.

Ale wcale nie ze względu na wolność słowa tylko ze względu na to że po 6 latach wraca wiara w to że Rzeplińskiego tj Kolendę - Zalewską bedzie bolała upa. Otóż nie będzie, ona ma pieniądze i najwyżej znajdzie sobie pracę w Onecie lub innym Axel Springerze który może wykupi TVN


Wywlaszczenie TVNu jeżeli kogoś zaboli to was, p0laczków po tym jak rynek zareaguje na spadek do zera wiarygodności inwestycyinej Kraju Cebuli i/lub sankcje USA. Kraśko i Piasecki sobie poradzą.

Analogia do Rzeplińskiego jest jeszcze adekwatna bo paradoksalnie to Czarmanderom które pewnie te 6 lat temu pluły na KOD przydalby się niezależny TK - Rzeplinskiemu nie bo to obrzydliwie bogaty stary dziadek i on sobie poradzi.

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow #gospodarka #prawo
Pobierz Kjedne - Smieszne jest to że przy debacie o lextvn, nawet niektórzy liberałowie ( co ...
źródło: comment_1639985964rEe8yIlWu6YCYL2RkbF8oW.jpg
  • 89
Ale rozumiesz, że w krajach cywilizowanych to działa, bo partie rządzące nie wykorzystują swojego aparatu władzy do


@WaveCreator: nie opowiadaj głupot których ci właśnie nawciskali. Tam to działa, bo nie mają innego wyboru.
@ZaplutyKarzelReakcji: Tak jak myślałem - nie odniesiesz się do niczego co napisałem. Nie wiem jak to sobie wyobrażałeś, ale tak to już w życiu jest - gdy cały czas szczujesz na daną grupę społeczną, to nie oczekuj potem ich wsparcia gdy sam będziesz ofiarą. Tak było zawsze i wszędzie, dlatego pomijając oczywiście pisowców, zachowanie tych ludzi jest całkowicie naturalne
@ZaplutyKarzelReakcji: Ale Ty mi nie musisz tego mówić, bo doskonale wiem, że to wszystko zmierza w stronę zawłaszczenia wszystkiego co się da. Mówię tylko o tym, że w obecnej sytuacji TVN niepotrzebnie robi sobie wrogów na własne życzenie. Gdyby pewnego dnia zaczęli szczuć na lewicę, to jestem pewny, że nie znaleźliby poparcia z ich strony, bo to jest całkowicie normalne zachowanie.
Kto staje w obronie kogoś, kto mówi: "chcemy, żeby władza
@bacaa90: super, skończyły się jakieś rzeczowe argumenty, rzeczowa dyskusja - atak personalny. Genialne. Przekonałeś mnie do swojej racji!
@WaveCreator: To samo. Tak jestem płatnym trolem który krytykuje kaczyńskiego, mówi, że macierewicz to zło itd. No faktycznie.
Brak argumentów to zwyzywać kogoś i przypisać łatkę anty... i gotowe. Można wrócić go oglądnia tv.

Przecież ofiara będziesz także ty, a nie tylko ten przedsiębiorca. Zaraz po mediach pójdą po internet i sady
wypadłeś / łaś z ram tzw. "rzeczowej dyskusji" w momencie posłużenia się argumentem o emanowaniu anypolskością. Z prawackim szurem się nie dyskutuje.


@bacaa90: tylko to jest jeden z faktów, ale luz. Rozumiem, że antypolskość w mediach jest spoko. Antysemickie, antylgbt jest już jednak - niewskazane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bacaa90: jeśli informacje są przeciw polskiej racji stanu, przeciw interesom polski na arenie międzynarodowej, to jak to można nazwać? Jeśli przekazywane wiadomości pokazują tylko i wyłącznie jedną stronę, tą złą. To jak to można nazwać?
W obliczu zakusów Putina, Polska racja stanu to sojusze z zachodem i póki co jedyne co im szkodzi to PiS i czarmandery


@Fortis_: zgadzam się! Jak wyglądają nasze sojusze, powiedzmy z ostatnich 10-15 lat? Co ugraliśmy w sojuszu z USA w Afganistanie? Co ugraliśmy w sojuszu z izraelem w pamiętnej konferencji przeciw iranowi? Co ugraliśmy w sojuszu z.... - w większości tych pytań, odpowiedź jest zatrważająca: "nic". O starszych sojuszach nie
@Evies1980: Na ten kraj nie ma długofalowych planów, bo rządzą nami najbardziej niekompetentni ludzie w historii wolnej Polski. Priorytetem jest wyjście z tego stanu i praca u podstaw. Bez względu na wymienione sytuacje, jako osamotniony kraj nie mamy żadnych geopolitycznych argumentów.