Wpis z mikrobloga

a niby dlaczego? Wszystkim się handluje na giełdach i wam #!$%@? nie przeszkadza,...


Silny człowiek pomaga się wznieść innym, nie ściąga ich na dół.

@Opposition_Fuhrer: z koleżeńskiej kultury jak już napisałem. I ty się dziwisz że nikt cię bierze na poważnie.
Taki Twój obraz, łacina podwórkowa jako riposta na kulturalną odpowiedź.
Masz wiedzę i czas na mirko i co z nim robisz?
Nie pomagasz żadnej sprawie.
Kiedy ostatnio komuś coś pomogłeś
@unified_observer: ale on regularnie udziela odpowiedzi ludziom i tłumaczy drażliwe tematy. Regularnie. Ty napisałeś, że nikomu nie pomaga. Nie mam potrzeby na siłę bronić @Opposition_Fuhrer bo nasrał tagów we wpisie, ale skoro on w tym gąszczu FUDu i scamerów oraz januszy, którzy gówno wiedzą o krypto, a się wypowiadają nie pomaga, to co takiego robi?

Po co to napisałeś? ¯\_(ツ)_/¯

Swoją drogą sam zacząłem czasem ludziom odpowiadać pod wątkami, choć początkowo
@sxldsxxl: Przez lata dostałem naprawdę masy wiadomości od ludzi dziękujących mi za to co piszę na tagu (niektórzy zakładali konta na wypoku tylko po to żeby mi to napisać). Jakiś typ chciał mi się odwdzięczyć to pisał mi czym się zajmuje i jak będę potrzebował to mam się zgłosić a mam usługi u niego za free. Wielu po latach mi dziękowało. Nawet jakiś czas temu ktoś tu wbił na tag i
@Opposition_Fuhrer:

Jest masa milczących dla których warto


Też tak sądzę. Mam w planach pewien projekt. Bo widzę, że często ludzie przychodzą, pytają o absolutne podstawy, czasem zadają z dupy pytania i nie bardzo rozumieją, gdzie szukać wiedzy. W PL jest nierzadko wybrakowana.

Myślałem o tym przez jakiś czas. Zacząłem się już tym zajmować, ale po prostu w wolnym czasie. Stworzę taka stronę, która będzie czymś na zasadzie niewielkiej encyklopedii.

Głównie, aby
@Opposition_Fuhrer: to dostaną linka do strony i tam znajdą info dotyczące tego czym jest btc, blockchain, portfel i czemu jest jaki jest i tak dalej, po nitce do kłębka. Jak nie będą chcieli czytać to przynajmniej próbowałem. Nie mamy jeszcze neuralinka, nie zainstalują sobie wiedzy w głowach. Jedyna opcja to edukacja i próba rozumowania. ¯\_(ツ)_/¯
@sxldsxxl: Sam chciałem coś takiego zrobić, ale to jest ciężkie bo dostrzegam problem w tych wszystkich poradnikach. Jest masa różnych ludzi i każdy oczekuje zupełnie innego poradnika. Jeden kompletnie nie ogarnia technicznych rzeczy, chce mega proste podstawy. Inny chce znać różnice, więcej info na ten temat a jeszcze inny szuka dokładnych opisów. Tak więc w zasadzie ze wszystkiego powinny być ze trzy warianty. Nie da się jednego uniwersalnego. Poza tym człowiek
@sxldsxxl: Po prostu wszędzie są opisy działania blockchaina w kilka minut. Nie da się tego opisać tak krótko. Poza tym samoistnie blockchain nie może działać bez krypto (w zasadzie btc, ale to długi temat). Tutaj jest to pomijane kompletnie. I 99% ludzi swoją wiedzę czerpie na takiej podstawie "opis jak działa blockchain dla laika w 5 minut). Przez to #!$%@? nikt nie rozumie naprawę dzięki czemu on może działać.

Blockchain wymyślono