Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 22
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Niedziela, 19 grudnia 2021. Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory. Słońce podniesie się dziś o 08:04. Świecić będzie 7 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:54, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub
@wyinwidualizowany:

Siema. Odpoczywam po intensywnym tygodniu pracy (ponad 60h). Wczoraj jeszcze się najeździłem, nasłuchałem, dlaczego mama moja nie chce nas w naszym domu odwiedzać i paru innych rzeczy też. Trudno, są pewne rzeczy, jakie trzeba zrobić i już, a czas nie jest z gumy niestety. Dalej nie
@micke: Dzień dobry, ostatnio za wiele nowego się u mnie nie dzieje, wdarła się monotonia. Jednak trzeba będzie teraz przycisnąć inżynierke, więc bedzie sporo kombinowania, szukania czytania by miało to jak najwięcej sensu. Dobre 40% już jest ale plan jest by do końca roku mieć już takie pewne 95% by w styczniu już tylko drobne poprawki wprowadzić i na spokokju się bronić.