Wpis z mikrobloga

Czekaj czekaj dostałem duplikat?! Za to że ktoś po mnie wrzucił to samo, ale z innej stronki, z krzykliwszym tytułem i przejmująca miniaturką. W XXI wieku gdzie czarno na białym widać godzinę dodania?!
Dodałem 61 minut temu, drugi gość po mnie 45 minut temu. I to moje zostało ściągnięte ?! Tylko dlatego że kontrowersją dostał płomień ?! Czegoś tu nie rozumiem
To jest sprawiedliwe? Czy nie można do tego podejść rzetelnie? Zawiniłem tylko tym że ten drugi dostał płomień, i jakiś gość zgłosił to jako duplikat, gdzie widać godziny
Widocznie - podwójne standarty
@LajfIsBjutiful @moby22 @o__p @AnotherBrickInTheWall @Mlody_Jeczmien @Meybah @scotieb @Szczuroskoczek_
@friz_pl @JohnnyPomielony @DominiCanes @hansschrodinger @matkaPewnegoMirka @milliebobbybrown666
@PIAN--A_A--KTYWNA @77023 @Drizz
@Radysh @CulturalEnrichmentIsNotNice @eschatoestetyzm @Laukaer, @polskimurarzpl @JamnikWallenrod @Utezzi, @AssRock @Sruklilele @Jez_Anaszpan @zalogowany_user @Dan188 @bakayarou @PawelW124 @slavojzizek666 @pestis @Purol @PakujWalizki @Lucider5 @flashcoff @NDSS @NaczelnyMizoginRP @borsiu @Kremuwczakk, @NuclearBlast @Intellectually_superior @Gilotyn @MatkaBoskaDepresyjna @josedra52
@ZdejmijTenAbazur @PorzeczkowySok @pierug92 @Wogybogy @WerwoIf @ogrymajawarsty @Waffenfarbe, @Xenomorph_666 @Shakyor @robertK @Barto_ @ultranoss, @AnotherBrickInTheWall, @Albinotyczny_zolw_miekkoskorupowy, @Trzpiot @yung_jaspis @kogut_20 @SlodkiSarmata
#przegryw #afera #coolstory
Pobierz Mescuda - Czekaj czekaj dostałem duplikat?! Za to że ktoś po mnie wrzucił to samo, al...
źródło: comment_1639681914ZijkYsPesz69TvKtrQ0Iid.jpg
  • 25
Dodałem 61 minut temu, drugi gość po mnie 45 minut temu. I to moje zostało ściągnięte ?! Tylko dlatego że kontrowersją dostał płomień ?!


@Mescuda: Ta zasada funkcjonuje od dawna, została wprowadzona na prośbę Wykopowiczów.

Duplikat. Jak rozumiemy to zgłoszenie?

- ponownie dodane materiały, zawierające identyczną lub bardzo zbliżoną treść do wcześniej opublikowanych w serwisie znalezisk;
- za duplikat uznajemy identyczne lub mocno podobne znalezisko, które zostało opublikowane z późniejszą datą,
@Mescuda: przecież zawsze tak jest że jak coś trafi na główną to wszystko inne na ten sam temat w wykopalisku to duplikat nawet jak dodane wcześniej.

To jest sprawiedliwe? Czy nie można do tego podejść rzetelnie?


@Mescuda: Jest sprawiedliwe, informacja przedostała się do większej ilości odbiorców i tyle - cel spełniony. Sam widzisz że więcej ludzi zainteresowało inne znalezisko na ten temat.
@devones Nie jest sprawiedliwe. Sytuacja uczy tylko żeby walić bardziej kontrowersyjne nazwy znalezisk, naginać do granic możliwości żeby przyciągnąć jak największą liczbę czytelników.
Nawet nie mam pretensji do moderacji skoro @a__s twierdzi że tak wykopki prosiły, ale to bezsensowne
Portal zawsze będzie miało korzyści ( bo więcej ludzi zobaczy), pierwotny twórca zaś może zostać w każdej chwili przez kogoś wykolegowany
@devones: @a__s: Przykład. Gość nr 1 udostępnia znalezisko z filmem twórcy youtubowego załóżmy działającego w sferach politycznych (np.prawica). Chce go przedstawić dużej ilości ludziom, stawia sprawę obiektywnie.
Gość nr.2 postanawia to zmanipulować, wytknąć błędy autorowi filmu. Tworzy drugie znalezisko z tym samym filmem. Już nie odsyłając prosto do youtube w linku. Tworzy własne znalezisko, naginając negatywnie do granic możliwości, wytykając błędy, działając emocjonalnie. Filmik jest w środku. Wyrywa z kontekstu
@Mescuda: czyli ktoś ma siedzieć, analizować każde znalezisko i kasować znalezisko nawet jeżeli w ciągu kilku minut trafi na główną np. z setkami komentarzy bo gdzieś jest mniej klikalne z jedną osobą która wykopała?

No oczywiście że kontrowersyjne rzeczy bardziej się klikają - dopiero odkryłeś jak działa internet?

pierwotny twórca zaś może zostać w każdej chwili przez kogoś wykolegowany


@Mescuda: Przestań trakować wykop jakby ktoś cokolwiek ci zabrał albo cię
@a__s: ty kobieto czytasz co sama piszesz?

dodałem znalezisko
https://www.wykop.pl/link/6414299/kobieta-chcaca-poddac-sie-aborcji-nie-zyje-przegrala-walke-z-covid-19/

Wleciały dwa duplikaty
https://www.wykop.pl/link/6414337/alicja-tysiac-nie-zyje-przegrala-walke-z-covid-19/
https://www.wykop.pl/link/6414423/nie-zyje-alicja-tysiac-zmarla-po-walce-z-covid-19/

Zawierają tę samą treść, ba, całe akapity są przepisane z tej samej depeszy.

Najpierw moderator je odrzucił, potem ty na bezczela kopnęłaś jeden z nich żeby wszedł na główną.

Gówno a nie standardy moderacji.
@CiemnaStronaMiasta:

dodałem znalezisko


Które nie dostało się na główną. Owszem, byłeś pierwszy, ale Twoje znalezisko otrzymało 0 wykopów, a chwilę po tym jak zgłosiłeś inne znalezisko, Twoje zostało zakopane przez Wykopowiczów, co spowodowało, że automatycznie wyleciało z wykopaliska. Moderator - zgodnie z zasadą opisaną w Standardach Moderacji - w takiej sytuacji bierze pod uwagę to jak zdecydowali Wykopowicze.

potem ty na bezczela kopnęłaś jeden z nich żeby wszedł na główną


Nie