Wpis z mikrobloga

@Roszp: w sumie jak już sobie śmieszkujemy to ciekawe czemu nie zrobili routera z przesyłem danych optycznie. Tzn wiem czemu - bo to by było w #!$%@?ę drogie i nie można by #!$%@?ć aż tak bardzo ludzi na hajs. Ale jak audiofile tak bardzo się boją zakłóceń to światło trudniej zakłócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no suhaj, ostatnio w podcaście czytałem artykuł z audiofilskie prasy, gdzie producent wprost mówił, że zaprojektował nowy kabel zasilający bo klienci którzy brali jego "flagowy, ale rozsądnie wyceniony" produkt na testy, zwracali go mówiąc że jest wspaniały, ale znaleźli coś droższego XDDDD


@Roszp: #!$%@?, skąd oni biorą na to pieniądze xD
@Roszp: Ja rozumiem. Kupić interfejs audio. Kupić lepsze monitory studyjne, spoko. Ale voodoo jakim posługują się audiofile w stylu switche, kable czy listwy z gniazdkami które poprawiają dźwięk to jest paranoja XD. Inny poziom foliarstwa. Ale skoro są tacy co wierzą że ziemia jest płaska, to dlaczego nie ma być i takich którzy wierzą że switch do neta poprawia brzmienie XD
@Roszp: ja nie wiem gdzie zaczac szukac, ale sa jakies fajne testy, moze w formie wideo, zebrane w kupe, gdzie audiofile nieswiadomie propsuja sprzet za grosze albo nie odrozniaja sprzetow o dziesieciokrotnosci roznicy w cenie?
via Android
  • 0
@ZSXTC tylko w formie tekstowej, ludzie się bawili w takie baity jeszcze przed YouTube, głównie z kablami takie wtopy są. Same klocki typu preampy itd., jeszcze odróżnić się da, dlatego takich testów się nie robi, co najwyżej jakieś pokazy