Wpis z mikrobloga

a jak dla mnie to akurat ma trochę racji ( ͡° ʖ̯ ͡°) według mnie różnica poczucia humoru, nie koniecznie kij w dupie


@dzonson_: i wyzywanie od debila z tego powodu? Od razu widać że toxic w #!$%@?
  • Odpowiedz
@one_man_army: czemu ten świat jest taki obsrany, facet usiłuje prowadzić sympatyczną rozmowę w tym smutnym jak #!$%@? świecie, to dostaje za to na dzień dobry wyzwiska. Naprawdę już całkiem wyrzucamy na śmietnik szacunek do drugiej jednostki? Jakąś socjalizację na ludzkim poziomie? Ludzie są już tak zdegenerowani i #!$%@??

I to nie jest tak, że ekstrapoluję odpowiedzi jednego osobnika na całą populację, ale wystarczy popatrzeć, co się dzieje na wszelkich portalach społecznościowych,
  • Odpowiedz
@rail_man: Bo teraz jak probujesz być sobą i lekko smieszkowac, to trafi się taka „pańcia” co to oleje Cię, bo jej nie przypasowało. Akcje mężczyzn vs. Spermiarze stoją bardzo nisko na takich portalach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rail_man: To dlatego, że ona ma 200 innych kandydatów na jego miejsce i może przebierać. Ona po prostu czuję się kimś ważnym. A druga sprawa - na Tinderze często siedzą osoby toksyczne mające problem z relacjami w realnym życiu.
  • Odpowiedz
@ggggunit: Ten zart nie ma być jakoś szczególnie błyskotliwy, chodzi o wybadanie chociaż tego, czy laska ma jakieś minimalny dystans do siebie. A takie typowe karyny-księżniczki to najgorszy sort kobiet, bo na serio trzeba będzie grać pod jej dyktando i pilnować się na każdym kroku.
  • Odpowiedz
kumplami z uczelni/pracy tez tak zaczynasz rozmowe?


@Mokrysiusiak3: jakbym tak zaczął do kumpli w biurze mówić to by pomyśleli, że zmądrzałem. Z reguły jest dużo gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz