Wpis z mikrobloga

Ech, Mireczki. Siedze i trochę mi się płakło.

Dzisiaj widziałem bijące serce mojego syna lub córki. Po paru godzinach dopiero do mnie dotarło ( ʖ̯)
33 lata żyję na tym świecie, jestem gotowy na tę przygodę i nowego członka drużyny. Już mu/jej współczuję #!$%@? geeka pisarza taty :D

#wygryw #dziecko #tatacontent
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
@powsinogaszszlaja: To inna sprawa, już rozkminiam sprawy, kiedy komputer, w jaki sposób tłumaczyć sieć, pornuchy, właściwie używanie internetu, zdobywanie informacji, factchecking, kiedy komórka i jaka (później niż wcześniej, tak jak i inne ekrany, póki co myślę), etc.

No i 1 zasada jaką juz obgadałem z różową: żadnych zdjęć w mediach społecznościowych. Mogą się trafić typu "zdjęcia z tłumu", ale żadnych zdjęć intencjonalnych. Zdjęcia do sieci sobie wsadzi sama/sam, kiedy będzie na
  • Odpowiedz
już rozkminiam sprawy, kiedy komputer, w jaki sposób tłumaczyć sieć, pornuchy, właściwie używanie internetu, zdobywanie informacji, factchecking, kiedy komórka i jaka (później niż wcześniej, tak jak i inne ekrany, póki co myślę), etc.


@Cedrik: Za kilka lat to wszystko może stanąć na głowie, tego nie przewidzisz.
Wszystko galopuje w takim tempie, że miesiące mogą być istotne, nie lata.
Życzę ci mądrego i rozsądnego dziecka.
  • Odpowiedz
@Cedrik panie, mój kaszajod w zeszłym roku skończył 18 lat więc te twoje planowanie o komórki i internety to se (za przeproszeniem) w dupe wsadź. Najważniejsze to, żebyś wychował na uczciwego człowieka z zasadami. Niech zna wartość swoją i innych. Niech kroczy do przodu ale nie po trupach innych.
  • Odpowiedz
@Cedrik: dobra rada. Przez pierwsze 3 miesiące będzie ciężko bo będzie takim leżącym i płaczącym robalem. Potem się robi coraz fajniej. Ale musicie wejść w rytm
No i śpij i wysypiaj się teraz jak najwięcej
Mój ma już 8 miesięcy a wydaje się jakby się urodził wczoraj
Ps
Będą kłótnie z żoną i to spore. Ale szybko jej będzie przechodzić także się nie martw
  • Odpowiedz
@Cedrik: Dam Ci tylko jedna rade: Nie klam i karaj tylko za klamstwo.

Ta pierwsza czesc "nie klam" jest bardzo wazna i bardzo trudno jako rodzic to uniesc. Reszta przyjdzie sama. Niestety wiekszosc rodzicow to hipokryci.

Gdy dziecko bedzie NAPRAWDE Ci ufac to nie musisz ukladac excela teraz z zona...
  • Odpowiedz
@Cedrik: u mnie wczoraj stukneło równa pół roku jak powitałem na świecie synka.
Jeśli miałbym wybrać coś czego nigdy nie zapomnę to jego uśmiechu gdy mnie rano widzi.
  • Odpowiedz
@Cedrik:
W @Cedrik będzie dobrze, wspaniale, ciężko i trudno. Takie są uroki bycie ojcem. Wystarczy, że będziesz ojcem zaangażowanym, świadomym rozwoju młodego człowieka i będziesz najlepszym super tatą. Powodzenia.
Ojciec trzylatka here
  • Odpowiedz