Wpis z mikrobloga

Droga moderacjo, jeśli nie weźmiecie się do pracy, to wykop zamieni się w antyszczepionkowy ściek. Stracicie wartościowych userow, którym już powoli zaczyna się ulewać, a cały portal zostanie zalany filmami z żółtymi napisami.

Z 50 znalezisk na głównej, w koronasceptycznym, antyszczepionkowym i szurowym (jak kto woli) szczycie, 14 z nich było wierutnymi bzdurami, które na głównej nie powinny się znaleźć nigdy na dłużej niż minutę.

Ja wiem ze to ruch na stronie - ale czy na takim ruchu Wam naprawdę zależy?

Tego powoli nie da się już czytać, a swoją biernością przyczyniacie się do szerzenia fake newsów, teorii spiskowych i kłamstw wszelakiej maści.

#drogamoderacjo
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yhbgrobdoivbvwamsv: weź mi tu nie wyjeżdżaj z tymi odlepionymi od rzeczywistości hasłami z szurowych wieców, to na mnie nie działa.

Codziennie jak czytam te antyszczepionkowe bzdury, przecieram oczy ze zdumienia, bo nie mogę uwierzyć w to co czytam. Wtedy właśnie próbuje wyłączyć myślenie, żeby żyć w błogiej nieświadomości istnienia tylu niedouczonych ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@TojestOpos:

Ja wiem ze to ruch na stronie - ale czy na takim ruchu Wam naprawdę zależy?

Od czasu, gdy #patostreamy były pierwszy raz najbardziej popularnym tagiem, już chyba nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@TojestOpos: dyskutujesz z ludzmi do których dociera to co o medycynie ma do powiedzenia inżynier zajmujacy sie budpwa mostów, a lekarzy ktorzy przez cale zycie sie ksztalca w tym kierunku nazywaja zdrajcami xD
  • Odpowiedz
@TojestOpos: nie ma dnia zeby ktos nie plakal, jakim prawicowym/lewicowym/szurskum/covidianskim itd. sciekiem wykop sie nie stal.
Przejdzcir wszyscy na lurka I tam budujcie swoja wartosciowa spolecznosc.
  • Odpowiedz
było wierutnymi bzdurami, które na głównej nie powinny się znaleźć nigdy na dłużej niż minutę


@TojestOpos: Macie możliwość zakopania treści, w dodatku istnieje możliwość zgłoszenia informacji nieprawdziwej, jeśli taka pojawiła się w znalezisku. Jeśli treść nie zostanie zgłoszona, nie pojawi się w panelu moderacyjnym, a więc moderator nie otrzyma sygnału, że trzeba zająć się treścią. Moderacja działa w oparciu o zgłoszenia.
  • Odpowiedz
@a__s: Nie widzicie, że bez systemowego rozwiązania problemu nic się nie zmieni? Z jednej strony macie użytkowników, którzy chcą jakieś wartosciowe treści, z drugiej strony jest mnóstwo krzykaczy i zapewne spora liczba płatnych troli. Jeśli ktoś przeznacza spory budżet na dezinformację, to sami użytkownicy sobie nie poradzą. Widząc zalewanie wykopu takimi treściami odechciewa się tutaj wchodzić.

Anno, to wy decydujecie jak ten portal wyglada i w którym kierunku zmierza.

Czemu nie możecie poddawać treści dodatkowej, eksperckiej weryfikacji? Przecież znalezienie tutaj kompetentnych lekarzy będzie banalnie
  • Odpowiedz
@When_The_Sleeper_Wakes: porównywanie obostrzeń coviodowych do obozów to jak porównywanie szczura z koniem, tylko dlatego, ze obydwa maja oczy i uszy. To akurat wyjątkowo bezczelna szurska retoryka, mająca dotrzeć do tych najbiedniejszych, którymi najprościej manipulować. Poniekąd Cytując internetowego wojownika @elerbas, który wzniósł się w temacie na intelektualne wyżyny i chciałby mi napluć twarz (kup sobie najpierw wysokie krzesło), napiszę: za to porównanie, nie tylko mój dziadek ale moja babcia
  • Odpowiedz