Wpis z mikrobloga

Droga moderacjo, jeśli nie weźmiecie się do pracy, to wykop zamieni się w antyszczepionkowy ściek. Stracicie wartościowych userow, którym już powoli zaczyna się ulewać, a cały portal zostanie zalany filmami z żółtymi napisami.

Z 50 znalezisk na głównej, w koronasceptycznym, antyszczepionkowym i szurowym (jak kto woli) szczycie, 14 z nich było wierutnymi bzdurami, które na głównej nie powinny się znaleźć nigdy na dłużej niż minutę.

Ja wiem ze to ruch na stronie - ale czy na takim ruchu Wam naprawdę zależy?

Tego powoli nie da się już czytać, a swoją biernością przyczyniacie się do szerzenia fake newsów, teorii spiskowych i kłamstw wszelakiej maści.

#drogamoderacjo
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież znalezienie tutaj kompetentnych lekarzy będzie banalnie proste.


@wrazik: Pomyśl, szpitale nie mogą znaleźć lekarzy do pracy, a Ty oczekujesz, że w środku pandemii, przeziębień i grypy, posadzimy lekarzy na Wykopie i będziemy kazali im weryfikować znaleziska... Świetny pomysł, taki niezbyt realny ;-))
  • Odpowiedz
@a__s: No dobra, może odpłynąłem. Trzymam kciuki, żebyście zrobili coś by przyciągnąć ekspertów i odsiali szum. Nie liczyłbym, że poziom wykopu się poprawi bez waszej pomocy.

Czasami marzy mi się poprawienie modelu biznesowego wykopu. Gdyby tak dało się wesprzeć twórców, dostarczających wartościowe treści, rzecz jasna pobierając trochę tantiemów dla siebie? Może dzięki temu udałoby się zmniejszyć ilość reklam? Albo przeznaczyć budżet na opłacenie ekspertów?

Powodzenia w pływaniu w tym wszystkim!
  • Odpowiedz
@vieniasn: oj tam nie wszyscy xD ale czego można było się spodziewać po ludziach, których wolność ogranicza maseczka a autorytetem medycznym jest edyta gorniak i ivan komarenko xD no chyba tylko plucia kobiecie w twarz w internetach xD
  • Odpowiedz
@vieniasn: wiesz no ja rozumiem, ze ludzie mają jakieś tam swoje poglądy, mniej lub bardziej kontrowersyjne, mniej lub bardziej zgodne z rzeczywistością, tylko najbardziej boli to, ze szury WSZĘDZIE, pod każdym znaleziskiem piszą te bzdury. To jest jak rak z przerzutami xD kiedyś mnie to bawiło a teraz robi się coraz bardziej irytujące. Szury jęczą ze segregacja ze podział społeczeństwa a tym pitoleniem i swoją napastliwością wywołują agresje wobec samych
  • Odpowiedz
Ej, @TojestOpos a to nie użytkownicy mają decydować co ma się znaleźć na głównej? To nie taka jest idea tego serwisu? @a__s? Skoro ludzie uznają, że konkretne treści ich interesują i przez to wykopują je na stronę główną to co, ma to być zakazane? Widzę, że tobie marzy się zamordyzm, który z resztą i tak jest tutaj stosowany tylko wybiórczo. Takiego #bonzo można znieważać, wyzywać od cw...li
  • Odpowiedz
To może dodajcie jakieś narzędzie żeby była możliwość moderacji autorskich tagów przez autorów


@KingRagnar: W tagach autorskich pokazujemy treści autora tagu (inne wpisy, które oznaczone zostały danym tagiem, przeniesione zostały do zakładki "wszystko"). W swoich wpisach, autor wpisu zawsze ma możliwość moderowania treści - jeśli jakieś komentarze/wypowiedzi mu nie odpowiadają, ma możliwość ich usunięcia. Tak to działa obecnie.

Jeśli chciałbyś zmienić coś w tym rozwiązaniu, zaproponuj co :-)
  • Odpowiedz
@a__s zróbcie tak samo w aplikacji i będzie git :) (w aplikacji są zakładki "wszystko" gdzie są wszystkie wpisy używających tag (Autora + mirków), "wpisy" gdzie są wszystkie wpisy używających tag (Autora + Mirków) i "znaleziska" (dlatego w aplikacji robi się syf na tagu)) - Oto moja propozycja poza tą którą już ostatnio zaproponowałem xD Możecie też dodać autorowi możliwość usuwania wpisów na takim autorskim tagu. :)
  • Odpowiedz
Możecie też dodać autorowi możliwość usuwania wpisów na takim autorskim tagu


@KingRagnar: Myśleliśmy nad tym, ale obawiamy się, że to w pewien sposób ograniczy możliwość wypowiadania się (przykładowo: jeśli na przykład autor tagu będzie "pożyczał" teksty/grafiki i podpisywał jako swoje, to obserwujący tag nie dowiedzą się o tym, bo wszelkie informacje na ten temat będą usuwane).
  • Odpowiedz