Wpis z mikrobloga

  • 42
@Beszczebelny już wiedzą, porozmawiaj z pisowcem to dowiesz się że inflacja jest wszędzie, w polsce i tak jest bardo dobrze a gdyby rządziło peło to byłoby jeszcze gorzej bo uni tylko kradli a pis chociaż coś daje. A poza tym zagraniczne sklepy chcą zniszczyć Polaków i podnoszą ceny.
  • Odpowiedz
  • 5
@pekak no dokładnie :( jajka, piers z kurczaka, ryż, dwie bułki białkowe, ser, szynka, cola zero, ryż

Czasami tu na wykopie pojawiają się jakieś wyliczenia budżetów domowych (nie te z pasty o czokoszokach xd) i jak ktoś wpisuje miesięcznie na jedzenie np. 900zl to mowie WTF niby jak...
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Kurde , ja ostatnio w Auchan jakieś małe zakupy typu twarogi , sery , szynki i 90 zł poszło no dobra 80 zł bo jeszcze płyn do odmrażania szyb kupiłem xD A nawet nic nie brałem na obiad jakiegoś mięsa , kasz. Masakra
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: ja teraz z dziewczyną mamy 1600 zł budżet miesięczny na jedzenie i w sumie nie wykorzystujemy go w pełni. Ale to dotyczy tylko zakupów w markecie, jak jemy na mieście albo zamawiamy to tego nie wliczam. Jak się dobrze planuje wydatki to można się zmieścić w tym 1000 myślę bezproblemowo, ale to już wtedy trzeba w sklepie liczyć ceny i wybierać tańsze produkty.
  • Odpowiedz
To jest straszne, pamiętam z 10 lat temu za 2 reklamówki towaru w spozywczym było 100-150 zł, teraz za te same rzeczy ponad 400
kierwa, w gimbie jak byłam sama w obcym miescie (szpitale) to poszlam do sieciówki z 5 zł w kieszeni i wychodziłam z pełną jednorazówką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beszczebelny: tak jak wyżej, mógłbyś napisać co za to kupujesz, że wychodzi więcej niż 50 zł na dzień? Albo taka tygodniowa lista gdzie powinno Ci wyjść koło 350 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@chinski_pierozek
@dedronek
Rozumiem, ze są osoby ktore kupują wyrób seropodobny za 3.99, szynke z MOMu za tyle samo, Cole marki biedronka, jajka z chowu klatkowego, bułkę kajzerkę i wtedy wyjdzie im 25-30zl. I zapomnijmy o jakiejkowliek przyjemnosci dodatkowo, przeciez tacy jak wy jedzą by przeżyć i nic ponad to. Trochę godności...
Następnym razem wrzucę paragon.
  • Odpowiedz
  • 0
@chinski_pierozek @dedronek Jeszcze tak na szybko ceny z biedry tylko i wyłącznie wymienionych przeze mnie produktów: Jajka 8.50 Piers z kurczaka 11 Ryż basmati 3.60 Bułki białkowe 3 Cola zero 6.50 Ser 6 Szynka 7 Matematykę zostawiam wam. Jeszcze miałem Warzywa na patelnie i twaróg. Jak zaczniecie rozdzielać ryz na torebki, jajka na 2-3sniadania itd to doliczcie olej po 10zl, masło po 8, jakies sosy do dań z ryżem itd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Beszczebelny: bardzo smutne jest to jak generalizujesz Mirku, że w---------y z @chinski_pierozek szynke MOM, jajka z klatek i bułki kajzerki z wyrobem seropodobnym do tego :/ po prostu zapytałem co takiego kupujesz, że wychodzi ponad 50 zł za dzień i to tyle chciałem wiedzieć, bez personalnych wycieczek. Osobiście zauważam to jak ceny z----------ą i co się dzieje na produktach. Jakiś czas temu wprowadziłem w życie proste tipy, które skutecznie
  • Odpowiedz