Wpis z mikrobloga

Tydzień temu zaprosiłem laskę z roku na spotkanie,które miało odbyć się jutro, wtedy nie dała jasnej odpowiedzi więc zapytałem tu "co kobieta ma na myśli" - dokładnie to ten wpis
Dzisiaj napisałem, żeby dowiedzieć się czy wykręci się(czego się spodziewałem) czy nie, odpowiedź jaką dostałem mnie lekko zaskoczyła, bo nie tyle dostałem odmowę co wręcz zostałem opluty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randkujzwykopem
Pobierz t.....s - Tydzień temu zaprosiłem laskę z roku na spotkanie,które miało odbyć się jut...
źródło: comment_1639401792ixcApZ2qG9TtEOaIdtmwIm.jpg
  • 143
@tepskiteps: Miras jakby nie patrzeć to los się do Ciebie uśmiechnął, jak ona do obcych ludzi jest taka perfidna to wyobraź sobie jakbyś się z nią spotykał co by za rzeczy ci wyprawiała taka szmaciura, ostatnie ścierwo serio.
A moja rada jest taka, zlewaj jak powietrze i nie daj po sobie poznać że Cię to rusza i zapamiętaj sobie ostatni tekst.
Takie idiotki prędzej czy później przyjdą po coś np notatki
@tepskiteps: Kiedyś jedna dziewczyna nie była za bardzo zainteresowana, spławiła mnie podobnie jak ta tutaj Ciebie. Dałem sobie spokoj, w międzyczasie wyhaczyłem inną, równie ładną co ta pierwsza, wybraliśmy się razem do miejsca, w którym ta pierwsza pracowała, obsługiwała nas, nie minął tydzień jak ta co mnie spławiła sama sie odezwała „co robie w ten weekend”, spróbuj może z kuzynką jak nasz ładną ;)))
Miras jakby nie patrzeć to los się do Ciebie uśmiechnął, jak ona do obcych ludzi jest taka perfidna to wyobraź sobie jakbyś się z nią spotykał co by za rzeczy ci wyprawiała taka szmaciura, ostatnie ścierwo serio.

A moja rada jest taka, zlewaj jak powietrze i nie daj po sobie poznać że Cię to rusza i zapamiętaj sobie ostatni tekst.

Takie idiotki prędzej czy później przyjdą po coś np notatki lub projekt