Wpis z mikrobloga

Tydzień temu zaprosiłem laskę z roku na spotkanie,które miało odbyć się jutro, wtedy nie dała jasnej odpowiedzi więc zapytałem tu "co kobieta ma na myśli" - dokładnie to ten wpis
Dzisiaj napisałem, żeby dowiedzieć się czy wykręci się(czego się spodziewałem) czy nie, odpowiedź jaką dostałem mnie lekko zaskoczyła, bo nie tyle dostałem odmowę co wręcz zostałem opluty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randkujzwykopem
źródło: comment_1639401792ixcApZ2qG9TtEOaIdtmwIm.jpg
  • 143
@Serzka: 3 rok, zostało 6 miesięcy około. Niby coś przebąkują o zdalnych ale nie jestem zwolennikiem zajęć zdalnych i wolę chodzić na uczelnię, bo więcej wtedy się uczę, niż przy komputerze. A jej widok na korytarzu czy w sali mnie specjalnie nie boli - po prostu na uczelni gadam sobie z innymi ludźmi z roku czy z innych kierunków.
I robię notatki oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tepskiteps: Miras jakby nie patrzeć to los się do Ciebie uśmiechnął, jak ona do obcych ludzi jest taka perfidna to wyobraź sobie jakbyś się z nią spotykał co by za rzeczy ci wyprawiała taka szmaciura, ostatnie ścierwo serio.
A moja rada jest taka, zlewaj jak powietrze i nie daj po sobie poznać że Cię to rusza i zapamiętaj sobie ostatni tekst.
Takie idiotki prędzej czy później przyjdą po coś np notatki
@tepskiteps: Kiedyś jedna dziewczyna nie była za bardzo zainteresowana, spławiła mnie podobnie jak ta tutaj Ciebie. Dałem sobie spokoj, w międzyczasie wyhaczyłem inną, równie ładną co ta pierwsza, wybraliśmy się razem do miejsca, w którym ta pierwsza pracowała, obsługiwała nas, nie minął tydzień jak ta co mnie spławiła sama sie odezwała „co robie w ten weekend”, spróbuj może z kuzynką jak nasz ładną ;)))
Miras jakby nie patrzeć to los się do Ciebie uśmiechnął, jak ona do obcych ludzi jest taka perfidna to wyobraź sobie jakbyś się z nią spotykał co by za rzeczy ci wyprawiała taka szmaciura, ostatnie ścierwo serio.

A moja rada jest taka, zlewaj jak powietrze i nie daj po sobie poznać że Cię to rusza i zapamiętaj sobie ostatni tekst.

Takie idiotki prędzej czy później przyjdą po coś np notatki lub projekt
@tepskiteps: przeczytałem twój poprzedni wpis.

Coś gadała, że nie wie czy będzie jej się chciało wychodzić jak już wróci do domu, że zastanowi się, zobaczy

Przecież ci jasno dawała do zrozumienia że nie jest zainteresowana. Czy ona wogóle ci powiedziała że się z Tobą spotka?
Po pierwsze musisz lepiej odbierać sygnały - jeżeli takie oczywiste grzeczne odmowy są dla ciebie nie jasne, to niestety sam się wystawiasz i stajesz się natrętny.
@tepskiteps: Ogólnie jak mogłeś napisać AHA OKEJ ROZUMIEM, jakie #!$%@? rozumiesz xD serio, to co napisała na końcu oznacza, że z takimi naprawdę trzeba krótko, jezu ale ludzie są #!$%@? ale szanuj się, a wiesz dlaczego masz się szanować? Bo to życie, które żyjesz jest Twoje i Ty jesteś w nim najważniejszy eot.
@tepskiteps: przeczytałem twój poprzedni wpis.

Coś gadała, że nie wie czy będzie jej się chciało wychodzić jak już wróci do domu, że zastanowi się, zobaczy

Przecież ci jasno dawała do zrozumienia że nie jest zainteresowana. Czy ona wogóle ci powiedziała że się z Tobą spotka?

Po pierwsze musisz lepiej odbierać sygnały - jeżeli takie oczywiste grzeczne odmowy są dla ciebie nie jasne, to niestety sam się wystawiasz i stajesz się natrętny.
wy wyzywacie ja od #!$%@?, szmat, szlaufow i idiotek. Co jest #!$%@? z wami? Jak wy chcecie się z kims umowic, jak takie macie podejscie? Tragedia.


@Ka4az: Ty masz jakąś wadę mózgu?

Wytłumacz w takim razie po co ta ostatnia wiadomość tej laski.

@AusserKontrolle: No odpisała żeby nie płakał, wiec widocznie nie zauważył ze chciała żeby dał jej spokoju? Już ostatni wpis pisała, ze nie wie czy chce się spotkac
@tepskiteps: ja tam bym tego nie zostawił tak xD napisałbym ripostę w stylu: słuchaj, słyszałem że zamknęli roksę to chciałem Ci jakoś pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem czy taki tekst spłynąłby po niej jak po kaczce xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tepskiteps: weź odpisz jej na tym samym poziomie a potem ją olej. już na podstawie poprzedniego wpisu można było wnioskować że nic z tego nie będzie a teraz to chamsko dowaliła do pieca. nie pozwalaj się tak traktować i zrób coś co urazi jej wybujałe ego