Wpis z mikrobloga

Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo rozdają hajs w socjalach, zadłużają Państwo i łamią praworządność. Zgadzałem się w tym w pełni.

Teraz gdy KO przez dwa tygodnie od objęcia tronu podniosło zapomogi i dodało własnych oraz okazało takie samo podejście do poszanowania prawa czytam, że to dobre bo przecież PiS był zły. KO nie zniosło (ani nie zniesie) też zakazu aborcji o który tak tu się pieklono. Farmy trolli po prostu lub bezgraniczna ślepa głupota, inaczej tego wytłumaczyć sobie nie potrafię.

#tvpis #polityka #bekazlewactwa #konfederacja
A.....n - Odkąd mam tu konto to cały czas czytałem o tym, że trzeba obalić PiS bo roz...

źródło: IMG_20231225_105714

Pobierz
  • 63
@Bragzii: no to użyj argumentów. Odnieś się do mojego wpisu partyjna szczekaczko. PiS rozdawał było źle-KO rozdaje jeszcze więcej i jest dobrze. PiS łamał praworządność było źle- KO łamie praworządność i jest dobrze. PiS zakazuje skrobanek inba na całą Polskę- KO nic z tym nie zrobi i jest dobrze.

O co chodzi agitatorze? Chodziło tylko o zmianę przy korycie?
@Aquamen: Sienkiewicz rozegrał Was jak dzieci, kwik słychać do tej pory. A tacy mieliście być bohatery, walczące z siłą wdzierającą się do budynków TVP ochroną? policją? czy kto tam miał się wdzierać wg. pisowców, a wszystko w akompaniamencie transmisji na żywo w TVP1 i TVPinfo.

A tu zdradzeni o świcie przez swoich, sygnał odłączony i po zabawie XD Teraz zostaje tylko dalsze ośmieszanie się przez nieudaczników okupujących budynki Woronicza i PAP.
@Bragzii: ty naprawdę myślisz, że jestem pisowcem bocie? Jestem dumnym konfederatą który gardzi zarówno PiSem jak i KO za rozdawnictwo, kłamstwa i omijanie prawa.

Odniesiesz się w końcu jakoś rzeczowo co jest zawarte w moim wpisie czy dalej będziesz się kręcił jak widły w gnoju byle tylko nie zaczynać tematu socjali, praworządności i skrobanek?
@Aquamen: Jeżeli zakazu handlu też nie zniosą i trafi się jeszcze jakaś afera to myślę, że w wyborach samorządowych i europejskich społeczeństwo może im pokazać dużego fucka. Btw: Konfa też ma dość luźny stosunek do praworządności - vide popieranie pushbacków i nieprzyjmowania wniosków o azyl na granicy polsko-białoruskiej. Można to oczywiście argumentować obroną granicy, ale PiS i PO również zasłaniali się wyższymi wartościami przy naginaniu prawa.
podniosło zapomogi i dodało własnych oraz okazało takie samo podejście do poszanowania prawa czytam, że to dobre bo przecież PiS był zły.


@Aquamen: to dawaj panie Mate.. merytoryczny, gdzie tak przeczytałeś, jeden przykład o tej treści