Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się o co chodzi #rozowepaski. Czasem jak coś napiszę - nie odpisują albo odpisują rzadko kiedy. Czasami nawet zdarza się, że mnie zablokują. Mam 30 lat. Nie przeszkadza mi samotność ale nie rozumiem dlaczego dziewczyny nie chcą ze mną rozmawiać. Nie obrażam ich, nie piszę zboczonych rzeczy. Serio facet kawaler w wieku 30 lat to dla kobiet chodząca porażka? Czy tylko w moim przypadku gdzie wygląd i pieniądze to dla kobiet faktycznie nic co słyszałem od nich wiele razy a mojego charakteru nawet nie chcą sprawdzać? Od jednej dziewczyny słyszałem, że jestem sam z wyboru ale znajdę dziewczynę. Chyba się myliła, bo mija 7 rok jak tak powiedziała a w tej materii jak się nic nie zmieniło tak nie zmieniło. Inna dziewczyna powiedziała, że widzi we mnie nieporadnego życiowo faceta. Zapewne dlatego, że mieszkam cały czas z rodzicami.

#zwiazki #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b635c01a841e000b7dd824
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
Serio facet kawaler w wieku 30 lat to dla kobiet chodząca porażka?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, a o co chodzi? Zresztą 30 letni kawaler to jeszcze społecznie spoko, ale 30 letnia singielka to już znacznie gorsza opinia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie chodzi o wiek i status, ale o ilość chętnych kobiet. Jak jesteś
@AnonimoweMirkoWyznania: te "poradne"zyciowo yebią za #!$%@? w żabce czy innym rossmanie i zostaje im na koniec miesiąca 100 zl na piwo ze sokiem w jakiejs spelunie


@otylygrubas: nie przeszkadza im to w pluciu na facetów bez własnego mieszkania - bo gdy one mieszkają z rodzicami to dlatego, że "są przywiązane, opiekują się", a gdy facet mieszka z rodzicami "to pasożyt, żeruje na rodziacach, okrada ich i nie dokłada się do
@AnonimoweMirkoWyznania: podzielę się przemyśleniami koleżanki, 25 lat, zadurzona w gościu z pracy który ma 32 lata (kawaler). Pracują zdalnie, więc w zasadzie się nie widzą, zauroczyła się pracując razem bezpośrednio, poprzez pisanie na czacie firmowym, wiec ten przypadek pasuje jako przykład. A typ jest z wyglądu uber piwniczakiem, charakter i sposób bycia zadziałał.

Chodzi o nastawianie. Ludzie nie lubią kiedy sprawiasz wrażenie człowieka z problemami. Będąc na wczesnym etapie znajomości nie
ChytryKangur: @TrOReven: Można. Problem w tym, że mam jedno mieszkanie a w zamiarze mam kupić pod wynajem drugie. Mam też prace w których łącznie zarabiam 1,5 średniej krajowej nie pracując na cały etat.
@Aramura: czyli co? Czyli już w wieku 30 lat jestem przekreślony u różowego paska przez to mimo tego, że jestem gotowy do założenia rodziny oraz mam spore zaplecze finansowe?
@adek-mykmyk: tu nie chodzi o związki.
RudaRozowypasek: @Pozytywny_gosc: stanowczo pasuje do mnie ten pierwszy opis. Problem w tym, że... nie mam jak poznać tych dziewczyn po części. A jak już je poznaję - kontakt po x rozmowach się urywa. Oczywiście na początku okazywano mną wielkie zainteresowanie. Najczęściej ktoś inny się nimi zajmował w międzyczasie. Nie mam jak nawet poznać tych dziewczyn. Mieszkam w miejscowości gdzie przeważnie moje pokolenie powyjeżdżało pracować w wojewódzkim mieście.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
BogataEskimoska: tez jestem po 30 a nie uznaje sie jako nieporadnego zyciowo. mieszkam z rodzicami bo taniej, mam swoje pietro w domu, zmienilem sobie auto na lepsze bo zaoszczedzilem zamiast wydawac na wynajem. czasem chodze na dwa etaty, lubie chodzic do pracy. w domu potrafie ogarnac sobie wszystko od gotowania przez sprzatanie do napraw, gdybym potrzebowal to nawet dom bym sobie postawil bo nie mam dwoch lewych rak a w internecie
podzielę się przemyśleniami koleżanki, 25 lat, zadurzona w gościu z pracy który ma 32 lata (kawaler). Pracują zdalnie, więc w zasadzie się nie widzą, zauroczyła się pracując razem bezpośrednio, poprzez pisanie na czacie firmowym, wiec ten przypadek pasuje jako przykład. A typ jest z wyglądu uber piwniczakiem, charakter i sposób bycia zadziałał.

Chodzi o nastawianie. Ludzie nie lubią kiedy sprawiasz wrażenie człowieka z problemami. Będąc na wczesnym etapie znajomości nie interesują ich
BiałyUrolog: @Pozytywny_gosc: koleś pokazał, że będzie dobrym wołem roboczym. Kiepski wygląd połączony z byciem takim bezobslugowym niezbyt dobrym w bajerkę, czyli narzekal nie bedzie tylko zasuwał na ksiezniczke wyglad slaby bajerka slaba wiec zadna tez go odbic nie bedzie chciala, ciekawe jeszcze ile zarabia jak to jakis programista z mitycznym 15k to już wiadomo czym zaimponował tej 25 latce xD Zreszta jakby był takim super gościem to by nie był
EzoterycznaFranca: Mieszkanie z rodzicami to objaw nieporadności a nie podstawy do oceny. Aczkolwiek może być to jednocześnie jej przyczyną. Pewnie po prostu jesteś mameją. Mało kto chce mieć w ogóle znajomych, przyjaciół którzy są niesamodzielni, nieasertywni (nie chodzi o bycie pasywno-agresywnym, to przeciwieństwo). To jest po prostu męczące.
Żeby była energia między kobietą a mężczyzną, to musi być pewnego rodzaju ogień: ciekawość drugiej osoby, poczucie odrębności, fascynacja intelektem, podobne poczucie humoru,