Wpis z mikrobloga

No racja, w sumie wyplucie 50 cm potwora wiekszego od starego kota,


@arinkao: mój kot jest 2x większy niż przeciętny noworodek (tak z 7-8kg w zależności od sezonu). No i ma dużo sierści i pazury, więc nie wiem czy byłby łatwiejszy do urodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ból porodowy można porównać do bólu zęba wyrywanego na żywca bez znieczulenia, jakby ktoś chciał spróbować. Tylko dużo dłużej to trwa, najlepiej nic nie jeść 10 godzin, potem iść do roboty fizycznej na 8 godzin, następnie do dentysty żeby wyrwał siódemkę bez znieczulenia i powoli. To tak mniej wiecej będzie podobnie. Potem nażreć się stoperanów i 6 czekolad żeby mieć zatwardzenie i dać się wydymać komuś w dupę. Następną dobę też nie
Pobierz Nitro_Express - > Ból porodowy można porównać do bólu zęba wyrywanego na żywca bez zn...
źródło: comment_1639294111e0McQWgz8SP78gpIAjrUJB.jpg
Hehe wiecie facet to by nie wytrzymał bólu porodowego i byśmy wyginęli hehe. Czaisz hehe. Podczas gdy znam wiele bab, które na skaleczenie tak reagują jakby miały umrzeć. Podam prosty przykład. Koleżanka mojej matki, raz skręciła kostkę, wywróciła się i płakała z bólu, potem w domu mówiła, że nie mogła spać tak ją bolało. Ja miałem kostkę 3 razy skręconą w życiu, raz tak, że aż miałem spuchnięte palce i wszystkie kolory
@przeo: ale ryzyko dla kobiety nadal przewyższa korzyści dla dziecka (chociaż tutaj mam wątpliwości czy to prawda że cesarka jest super dla dziecka, jeżeli jest prawidłowo rozwinięte, ułożone i nieowinięte pępowiną to po co ta cesarka?), więc ogólnie lepiej jest rodzić naturalnie, wtedy szybciej się dochodzi do siebie. Tak samo jak dzieci z porodów pośladkowych mogą mieć uszkodzone bioderka, tak kobiety po cesarce mogą mieć uszkodzony pęcherz. Cesarkę wykonuje się tylko