Wpis z mikrobloga

Kolejny z tych debili Need For Speed Kraków, albo Illegal Night, który nie używa mózgu.
Nocny wypadek na Zabłociu, ameba umysłowa niby żyje, bo strażacy wyciągnęli go i został przetransportowany do szpitala, ale w sumie samochód jest tak #!$%@?, że szczerze mam wątpiwości, czy przeżyje. W najlepszym wypadku będzie kaleką do końca życia, tyle że już nie umysłowym, a fizycznym.
#krakow
DJRuraWydechowa - Kolejny z tych debili Need For Speed Kraków, albo Illegal Night, kt...

źródło: debil

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DJRuraWydechowa: jakim cudem jak latarnia w-----a się od strony kierowcy. Jeśli żyje to faktycznie roślinka ale cóż będzie miał nauczkę do końca życia, że się nie z--------a. Niestety takich wypadków będzie sporo ludzie nigdy się nie nauczą.
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: Nie właśnie, niech żyje jako roślinka nawet i do 100 będzie dzień w dzień cierpiał za swoją głupotę. Śmierć to zbyt łaskawy wyrok w typ przypadku.
  • Odpowiedz
@DJRuraWydechowa o lol, ale jak on się tam w--------ł, przecież to jest prosta. Musiał coś grubo odjaniepawlić


@demimka: ten słup jest przy przejściu dla pieszych więc najbardziej prawdopodobne, że stracił panowanie w zakręcie od strony mostu
  • Odpowiedz
niech żyje jako roślinka nawet i do 100 będzie dzień w dzień cierpiał za swoją głupotę


@Lardor: chyba cię to trochę kręci, co?
  • Odpowiedz
@jonzi: nie kręci mnie to, zrobił to na własne życzenie. Wystarczy nie z---------ć jak ostatni debil. Nigdy nie jest mi żal tych co sami się o to proszą szkoda, tylko jak giną niewinni przez jednego matoła. Typ sam się o to prosił jeśli wyjdzie z tego cało i nic mu nie będzie to może w końcu do tej głowy mu wleci i nauczy się nie z---------ć jak debil.
  • Odpowiedz
@demimka: nie on pierwszy, raz tam zabiła się kobieta która mieszkała na dworcowej. To było jakoś w okolicach 2017/18 jak dobrze pamiętam to przed świętami czy w okresie świąt. Władowała się w słup tramwajowy zginęła na miejscu we krwi miała a-----l i auto nie miało OC lub przeglądu.
  • Odpowiedz