Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Sobota, 11 grudnia 2021. Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela. Słońce podniesie się dziś o 07:57. Świecić będzie 7 godzin i 24 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:40 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.
  • 17
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Była wczoraj impreza, niebieski zaprosił znajomych, pogadali my, pojedli, popili... do prawie trzeciej w nocy () A teraz muszę iść do sklepu, bo wczoraj jak wracałam tramwajem to zostawiłam torbę z zakupami (o 23 po pracy człowiek ledwo chodzi) - na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @lenythenub

Hej Ptysie!
Jutro przyjeżdżają moi rodzice - już na święta i nie mogę się doczekać!

Zamówiłam niebieskiemu pod choinkę oryginalne składniki, bo ostatnio bardzo mu się spodobało gotowanie w stylu włoskim. W paczce były różne pasty pomidorowe, pesto z serem ricotta i orzechami, trochę przypraw. Niestety moim kurierem okazał się sam
źródło: comment_1639246795XdqvuZHQR8BVvCx6DffIUj.jpg
No witam,
zimno, mgła i śnieg - ale klimat jest przedni. Pograłabym sobie w taką Mafię (ʘʘ) Coś tam grzebię przy aucie, klasycznie. Komp pokazuje zapchany DPF i przepaloną świecę, musiałabym wymienić też rozrusznik - to takie moje trzy cele. Jeśli stan się nie poprawi po tych wymianach to chyba zmienię auto bo cytują klasyka: mam już dość tej qrwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)