Wpis z mikrobloga

Ehh chłop sobie narobił nadziei na dziewczynę a ta po kilku dniach pisania. Napisała ze mam sobie nawet nie robić nadziei bo woli innego i mnie blokła a jak wysłałem zdjęcie to pisała ze taki słodziak mam nadzieje ze ten typek ja odrzuci i nie będzie miała nikogo śmiechu warte. ( ͡° ʖ̯ ͡°) (°° #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #samotnosc ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1639028493OMbhazHH0ThnQdTrG29MC4.jpg
  • 39
@Mietek_02: Odblokowała mnie na chwile i napisała ze woli starszych a ja jestem starszy od niej o 2 lata a ten typek to jest starszy o 9 lat czaicie to #!$%@?… i ma ciemniejsza karnację No #!$%@?… zabijcie mnie. I jeszcze się chwaliła ze się z nim przespała razem z nim wraz z 4 kolegami tego typa. Na 5 bolcy w sumie to i dobrze kijem bym jej nie tknął. I
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Mietek_02: Odblokowała mnie na chwile i napisała ze woli starszych a ja jestem starszy od niej o 2 lata a ten typek to jest starszy o 9 lat czaicie to #!$%@?… i ma ciemniejsza karnację No #!$%@?… zabijcie mnie. I jeszcze się chwaliła ze się z nim przespała razem z nim wraz z 4 kolegami tego typa. Na 5 bolcy w sumie to i dobrze kijem bym jej nie tknął. I
Jeszcze ma problemy do mnie ze jej napisałem. Ze nic tylko potrafi się #!$%@? na 3 bolce naraz. I się jeszcze cieszy z tego i ze ona uwielbia taki grupowy… mam nadzieje ze tą szmatkę zaleją i będzie płacz bo bombelek i potem szukanie sponsora… ( ͡° ͜ʖ ͡°)