Wpis z mikrobloga

@pikas24: @Dewasta: @crazy_frog: niby tak wykopu nie lubią, ale zaglądają tutaj i mają nawet konta. Ból dupy o wykop jest taki że tu nie można ot tak sobie usunąć treści, bądź wpisów na swój temat, i dawać bany, tak jak to mają w zwyczaju robić na swoich socialach FB czy IG.
  • Odpowiedz
@pikas24: aż się Sarunia zamotała , kiedy wyleciała na Zanzi przez te kłamstwa.
"Zarzucają mi, że nie wynajmuje mieszkania,które wynajmuje". Kłamczucha...no chyba, że płaci trenerowi odstępne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: Dlatego duży plus u mnie Chomik złapał, że potrafił przyjść, przywitać się i choć przecież wiedział, że go tu jechano(poniekąd słusznie) podziękować za zainteresowanie a reszta tak jak Świnia tylko zza węgła zagląda i albo milczy albo pluje na wykop
  • Odpowiedz
@crazy_frog: to prawda, oberwał solidnie,a mimo to ukazał się i nas propsował. Przecież wykop jest realnym odzwierciedleniem emocji jakie budzą wśród widzów i powinni raczej się cieszyć że mają kawę na ławę jak są postrzegane ich osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Denicazyciem (Siara) zarzucają Ci że nie wynajmujesz z koleżankami tylko ze swoim uzależnionym. Oj Sarcia Sarcia Ty myślisz, że jak stałaś się cekwbrytka, to i Dębica stała się Warszawą. Tak na serio to jest mi żal Twojego Mateusza, dlatego taka zmęczona psychicznie od rana. Jak wybrnąć z tych klamstewek.
  • Odpowiedz