Wpis z mikrobloga

Jedna doba ze stories lekarki rezydentki:
– masaż
– wizyta na basenie
– żarcie z diety pudełkowej

Tak jest dzień w dzień, przerywane wypadami na starty w triathlonie do Turcji czy Włoch. To wszystko jest z tych pensji jak kasjerka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #drspraweczka #posilekzawysilek #medycyna #lekarz
tomasztomasz1234 - Jedna doba ze stories lekarki rezydentki:
– masaż
– wizyta na ba...

źródło: comment_1638973995w9AJYNZTZ9XZdADVMiN46U.jpg

Pobierz
  • 135
Jakby tak wybuchła III WŚ to dostałbym kulę w łeb zarówno od Niemca jak i od Polaka. Fajnie.


@2aVV: Tak to bywa kiedy jest się bezużytecznym mięsem armatnim na pierwszej linii frontu. To nie do końca twoja wina, chociaż bardzo się jej przysługujesz. Ciao.
ale napiszę po raz n-ty: dla większości specjalistów nie wygląda. Mimo to protestują właśnie lekarze rezydenci, a nie inni doskonale wykształceni specjaliści.


@tomasztomasz1234: I jaka w tym wina lekarzy rezydentów? Bo przyznam że trochę nie rozumiem. Inni mają #!$%@?, nie cenią się to lekarze też nie powinni?

Jeśli ktoś jest specjalistą w jakiejś dziedzinie i wyjście na basen to dla niego luksus no to ewidentnie coś w życiu robi źle.
@dr_Batman: wyjechał bo jako biochemik pracujący w największym zakładzie farmaceutycznym w polsce zarabial mniej niż ciotka pielęgniarka i ponadto był stosowany na niego mobbing.

Ja tez płace sporo w składce zdrowotnej i będę jeszcze więcej, a w ostatnich 10 lat leczyłem się wyłącznie prywatnie, wiec trudno mi się pogodzić z Twoja opinia o biedzie lekarzy, gdy podczas wizyty płace kilkaset a czasem kilka tysięcy złotych, a i tak mimo bycia zapewne
@tomasztomasz1234:

ale wiesz, że jest mnóstwo zawodów, w których też trzeba włożyć tyle wysiłku, a zarabia się całe gówno? Pierwsze z brzegu przykłady to inżynier budownictwa

inżynierowie budownictwa, latami robiący uprawnienia, biorący odpowiedzialność za ogromne konstrukcje i zarabiający często po 5-7k netto


Inżynierzy budownictwa nie mają ciężko akurat ze względu na zarobki, tylko na to, że ciężko u nich o pracę stacjonarną w biurze, tylko muszą godzić się na pracy w
@tomasztomasz1234: Idę o zakład, że z nas 2 to ja zatrudniłem więcej programistów w życiu i lepiej wiem jakie są realne stawki na rynku. 7700 brutto może dostać junior swieżak po studiach, jeśli jest kumaty, więc nijak to się ma do prawdziwej mediany. Chyba ankietowani w ankiecie której wyniki linkujesz były zatrudnieni głównie w sektorze publicznym ;) Racja, dyżurów dla juniorów raczej nie ma, a na pewno nie w takich stawkach.