Wpis z mikrobloga

Jedna doba ze stories lekarki rezydentki:
– masaż
– wizyta na basenie
– żarcie z diety pudełkowej

Tak jest dzień w dzień, przerywane wypadami na starty w triathlonie do Turcji czy Włoch. To wszystko jest z tych pensji jak kasjerka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #drspraweczka #posilekzawysilek #medycyna #lekarz
tomasztomasz1234 - Jedna doba ze stories lekarki rezydentki:
– masaż
– wizyta na ba...

źródło: comment_1638973995w9AJYNZTZ9XZdADVMiN46U.jpg

Pobierz
  • 135
@2aVV: uderz w stol mowiac o zacofanym spoleczenstwie bez instynktu samozachowawczego a nozyce z Polski B pracujace w fabryce brudu bo rzucali w szkole ceglami sie odezwa. 4 lata temu ci zaproponowalem, zebys zdal mature i zostal tym znienawidzonym lekarzem, nawet ci zaproponowalem pomoc w przygotowaniu do matury w ramach wyrownywania szans w Polsce B. Widac uzalanie sie nad swoja zalosna egzystencja bardziej ci pasuje niz zrobienie czegos madrego ze swoim
– masaż

– wizyta na basenie

– żarcie z diety pudełkowej

Tak jest dzień w dzień, przerywane wypadami na starty w triathlonie do Turcji czy Włoch. To wszystko jest z tych pensji jak kasjerka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tomasztomasz1234: Podsumujmy:
Fizjoterapeuta raz w tygodniu dla trajlona jest ok, jak się dobrze zakręcisz i weźmiesz karnet to wychodzi max 100PLN za wizytę.
W sumie: 400/mies (niech będzie)

Wizyta
@Strahl: Co ty niby #!$%@? umiesz, jak ty językiem kible Niemcom na połysk robisz.

Znalazłeś sobie fajne miejsce w którym możesz żyć swoimi urojeniami, a jak wreszcie zdechniesz to będziesz leżał pod płotem jak byle kundel, który nic nigdy nie znaczył.
Wychodzi 1600pln co miesiąc wydane na zdrowy tryb życia i hobby


@2aVV: Pracownicy Biedronki chyba nie mogliby sobie na to pozwolić. A zarabiają przecież więcej od lekarzy.
Co ty niby #!$%@? umiesz, jak ty językiem kible Niemcom na połysk robisz.


@2aVV: Dużo fajnych rzeczy wartych twoją roczną pensję w podbiałostockiej fabryce brudu zarobioną w miesiąc. Zdałeś tę maturę w końcu? :)
@Strahl: Chcialbyś tyle zarabiać co ja. Ale cóż, nie chciało się uczyć to zdychasz w jakiejś dziurze.

Polska jest ci wdzięczna, że jeden śmieć mniej niszczy ten kraj.
Chcialbyś tyle zarabiać co ja.


@2aVV: Nie chciałbym. Ty uważasz życie za 2000 gównowartych polskich złotych miesięcznie za życie a nie wegetacje. Wybacz, ale moje psy nie godziłyby się na taką podłą egzystencję.

Ale cóż, nie chciało się uczyć to zdychasz w jakiejś dziurze.


Powiedział kibol z podbiałostockiej wsi. Jak umyjesz ręce to dam ci poczytać mój doktorat o ogniskowej dysplazji korowej. :))
@Strahl: Masz psy? To dobrze, może kiedyś we śnie zagryzą i niemiecka opieka społeczna będzie miała trochę wolnego.

Zawsze mnie cieszy jak rodak odnosi sukces za granicą. Co prawda żaden Niemiec za te marne grosze, które zarabiasz nawet by się nie schylił. A dla ciebie to życiowy sukces.
@2aVV:

Zawsze mnie cieszy jak rodak odnosi sukces za granicą. Co prawda żaden Niemiec za te marne grosze, które zarabiasz nawet by się nie schylił. A dla ciebie to życiowy sukces.


95% niemieckiego społeczeństwa zarabia mniej. To raczej obdarciuchy z Polski B twojego pokroju by się dały pokroić żeby zarobić moją miesięczną pensję przez pół roku. I stąd też wynika twój niewiarygodny ból dupy, zyciowa fajtłapo. :))
@Strahl: Patrzcie i podziwiajcie, urodziłem się w P O L S C E A. Jestem bezużytecznym śmieciem, pasożytem, ale urodziłem się w POLSCE A. Takiej fajnej, że musiałem #!$%@?ć do Niemiec pucować kible. I pluje na tych podludzi z Polski B. Po co oni żyją? I jak oni śmią zarabiać fajne pieniądze bez potrzeby wyjeżdżania za granicę.

Pluje wykopkom na ryj od lat, a oni dalej plusują moje wysrywy. Taki jestem
Jestem bezużytecznym śmieciem, pasożytem,


@2aVV: W końcu naszła cię chwila samorefleksji. Gratuluje, pierwszy krok za tobą. Teraz kup podręczniki maturalne i weź się za naukę, wyedukuj się, zacznij robić ze swoim życiem coś mądrego to przestaną cię boleć zarobki innych. :)
@2aVV: Zwykle na 8:15. Ale mam akurat wolne do 13, bo o 13 mam wykład ze stażystami. Wykonuje połowę pracy którą musiałbym wykonywać w Polsce. Z #!$%@? ma to relatywnie niewiele wspólnego. Z cywilizowaną opieką nad pacjentem jak najbardziej. Być może kiedyś zmądrzejesz i zrozumiesz, że trzeba pracować mądrze i mieć możliwości rozwoju a nie tyrać w podbiałostockiej fabryce brudu do końca zycia. Serdecznie ci tego zycze, a oferta o pomocy
@Strahl: Przynajmniej w jednym się zgadzamy. Chcielibyśmy dożyć cywilizowanej opieki na pacjentem w Polsce, jednak również obaj wiemy, że nigdy tak nie będzie. Przez śmiecie podobne do ciebie, które brzydzą się pomaganiem pacjentom. Bo pacjent to tylko przeszkoda przez #!$%@? się za państwowe pięniądze.

W jaki sposób sprzątanie kibli pozwala ci się rozwijać? Dostaniesz awans na szatniarza po 10 latach czy o chodzi?
@2aVV: Nie wiem, nie sprzątam kibli. Musisz zapytać swoich znajomych z ławki pod blokiem jakie są tam ścieżki rozwoju. Ja np szykuje się do egzaminu specjalizacyjnego i aktualnie ucze się radiologii interwencyjnej w dużym ośrodku uniwersyteckim, wyrabiając czas i szykując się powoli do dorobienia drugiej specjalizacji z neuroradiologii. Mogę tylko polecić, niesamowicie satysfakcjonująca robota. :)
@Strahl: Co wy tam palicie w tej pięknej i bogatej Polsce A, że takie #!$%@? historie wymyślacie. Chyba twoi koledzy z ławki pod blokiem za mocno cię wczoraj wyruchali, że takie głupoty wymyślasz.
@2aVV: Eh, Sebuś, Sebuś. I cóż ja mam z tobą począć, kiedy socjalizację u ciebie sknocili prawie jak u Mowgliego z Księgi Dżungli. Spadam, bo mnie ta konwersacja nudzi, trochę za nisko poszybowałeś, nawet jak na swoje standardy wyciągnięte ze wschodniej granicy. Powodzenia z maturą, może w końcu po tych czterech latach w tym roku się uda.
@Strahl: Socjalizacja. Powiedział gość, który pod niemal każdym tematem zahaczającym o służbę zdrowia karmi nas komentarzami typu "zdychajcie głupie polaczki", "polskie robactwo", "dziura cywilizacyjna".

Jakby tak wybuchła III WŚ to dostałbym kulę w łeb zarówno od Niemca jak i od Polaka. Fajnie.