Wpis z mikrobloga

@enemydown: powiedz mi tylko jedno, czy będzie zajebisty? Bo się napaliłem i mam przeczucie że jednak nas zaskoczą i będzie bardzo dobrym filmem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enemydown: Zazdro i podziw. Poszlo zapro na LinkedIn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bylem blisko by dostac sie do Framestore w tym roku, wiec gdy widze nad czym pracuja to mnie cos sciska w srodku xD
Oglądałem tylko 1, mam nadrobić pozostałe przed 4? I tak nic nie pamietam bo to było wieki temu.


@lajsta77: 2 i 3 są po prostu słabe w porównaniu do 1 - widać, że oprócz efektów starali dointelektualizować te części, ale wyszło im to średnio i przeintelektualizowali. Mam wrażenie, że 4 będzie nawiązywała do wszystkich części... więc dobrze byłoby ogarnąć wszystko. Ja osobiście uznaję tylko pierwszego Matriksa i byłbym kontent, gdyby tylko
@enemydown: No to już wiem dlaczego tak #!$%@? to wygląda. Polaków dopuścili do projektu. Sory, ale z tego, co widziałem w trailerach efekty specjalne są gorsze niż w matrixie z 1999. Nie wiem, te fale uderzeniowe z rąk Neo, ogólnie większość tych efektów wygląda bardzo naciąganie i "cringeowato".