Wpis z mikrobloga

@enemydown: łoo człowieku, ale portfolio. Thor "Ragnarok", "Infinity War" WOW. Jako fan marvela wielkie dzięki. Jak wspominasz pracę w tak gigantycznych produkcjach? Terminy na zrobienie efektów "na wczoraj" ?? Zdradź ciekawostki, które zapadły ci w pamięć? musiałeś konsultować coś z braćmi Russo lub Taika Waititi (w Thor Ragnarok?). Od którego momentu wygląd Hulka to twoje dzieło?
  • Odpowiedz
@enemydown czyli dodajesz do ujęć, cyfrowo narysowane elementy nieruchome? Bardzo czekam na nowego Matrixa i cieszy mnie, że Polak (i to jeszcze z bliskiego mi Wykopu) dołożył swoją cegiełkę. Chciałbym wiedzieć co jest Twoim dziełem, żeby na to zwrócić uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe czy w sieci pojawi się przed premierą plik z filmem w mega dobrej jakości z Dolby Atmos tak jak w przypadku nowej Diuny (ʘʘ)
  • Odpowiedz
No ciężko jest dogodzic każdemu ;) w samej postprodukcji łańcuch decyzyjny jest gigantyczny.


@enemydown: Zawsze myślałem, że takie grube decyzje są podejowane na poziomie zarządu (reżyser[ka]). Też mam mieszane uczucia co do warstwy kolorystycznej. Z kolei w innym wpisie na mirko ktoś dodał b. ciekawą tezę, wg której maszyny lepiej nauczyły się Matrixa to i lepsze filtry kolorystyczne serwują :)
  • Odpowiedz
@enemydown: A kiedy kolejna część Ality? Film mi się nawet spodobał i chętnie zobaczyłbym kontynuację. Ciśnij tam amerykańskich szefów. Powiedz, że Wykopek z zadupia Europy chciał.
  • Odpowiedz