Wpis z mikrobloga

@mactrix: Stare dobre czasy, też się robiło dymy, ale człowiek się starzeje to się uspokaja ;)
@dr3vil: Matte painting, 3D/modelowanie, teksturowanie, fotogrametrie, concepty, compositing, fotografie, lidowanie i ogarnianie masę innych rzeczy.
@sinls: Musisz wierzyć mi na słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@open-alpha: Zależy jaka firma, jaki film, jacy ludzie, jaki lead, jaki production, czy jest deadline czy nie ma. Ogólnie jak w każdej innej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enemydown: Wiem, że Twoja robota to mate painting, ale ogólnie jakoś te efekty cgi nie robią dziś wielkiego wrażenia. Prawie w każdym nowym filmie z superbohaterami efektów jest od groma. Czym może nas ten now matrix zaskoczyć?
@haabero: Kiedyś robiłem, ale tyle się zmieniło przez te lata że hoho :)
@dr3vil: Siedzę w domu i obrabiam sobie ujęcia zazwyczaj
@InsaneMaiden: Tak, niedługo po studiach w 2012 roku, miałem interview (po tym jak nie dostałem się w Polsce nigdzie). Mój angielski kulał ale podobał się im mój demoreel a 2 tyg później byłem już w Londynie i tak zostało do dziś. Nigdy nie pracowałem w Polsce.
@
@macgar: Temat rzeka, teraz każde studio, każdy kanał TV, Netflixy, Amazony itd. chcą mieć swoje filmy/seriale i oczywiście efekty. Do tego trzeba ludzi, wykształconych ludzi a to minimum kilka lat nauki a potem kilka praktyki. Ja ucze się 24/7 od kilkunastu lat, żeby dalej być na "topie". Do tego technologia się zmienia nostop, artystów którzy mogą sobie wydać tysiące dolarów na soft, tutoriale, modele itd. itd. nie jest tak wiele no