Wpis z mikrobloga

#herbyklubowmirko <- tag do obserwowania lub czarnolistowania

PODSUMOWANIE

Dzień dobry. Pora na podsumowanie całej zabawy. Ale nie będę się rozpisywał, wrzucam tylko poniżej grafikę przedstawiającą, które miejsce zajął jaki herb. Brałem pod uwagę tylko te które dotarły do 2. rundy, bo dalej mi się nie chciało robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam też że to nie koniec tagu, myślę że jeszcze jakoś w przyszłości można zrobić podobną zabawę, ale z herbami zagranicznymi, albo z polskimi z niższych lig.
Pobierz
źródło: comment_1638800335nAXBFHWos4cPmG6puAhh7D.jpg

Które miejsce zajął twój faworyt do zwycięstwa?

  • 1-3 51.5% (141)
  • 4-8 15.0% (41)
  • 9-16 11.3% (31)
  • 17-20 4.0% (11)
  • 21-28 1.1% (3)
  • 29-36 2.9% (8)
  • 37-48 2.6% (7)
  • poniżej 49 11.7% (32)

Oddanych głosów: 274

  • 20
@burbonek7: myślę że tak, pewnie zrobię sobie parę tygodni przerwy i zrobię coś takiego. Podejrzewam że będzie to liga angielska, niemiecka, albo Liga Mistrzów. Zrobię pewnie ankietę, żeby głosujący mogli zdecydować. No ale rozmiar takiej zabawy byłby na pewno mniejszy. W przypadku ligi angielskiej i niemieckiej byłby to tylko 1 i 2 poziom rozgrywkowy. W przypadku ligi mistrzow zapewne wszyscy uczestnicy do kilku lat wstecz.
@rudy_karzel: W ogóle na następny raz (jak będzie, liczę na to bo za szybko ten zleciał) - ankieta powinna pytać raczej o to gdzie skończył herb TWOJEGO klubu, bo wiadomo że faworyci do zwycięstwa są w 1-3.. bo właśnie dlatego wygrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)