Wpis z mikrobloga

moim zdaniem patryjotyzm służy tylko do dzielenia ludzi by łatwiej było nimi sterować. Divide et impera. Dziel i rządź. Jakbysmy od początku budowali nasza tożsamość jako ludzi z planety Ziemia żyło by nam się wszystkim dużo lepiej.

@Nester86:
Tak było, rządzący celowo powymyślali różne tożsamości żeby podzielić ludzkość, a nie że te tożsamości na przestrzeni dziejów się same ewoluowały, wykrystalizowały i stworzyły odrębne kultury przez dystans dzielący różne populacje ludzkie.

Pobierz Fennrir - >moim zdaniem patryjotyzm służy tylko do dzielenia ludzi by łatwiej było ni...
źródło: comment_1638782507qWjLE3igZh5LKsEuxq2gi5.jpg
@blablaelotrzydwazero: Tak tak, tak to se tłumaczcie prawaki. Prawaki myśla patriotyzm z nazizmem, rasizmem itd itp. A potem pierodla ze jak ktoś jest dumny z bycia Polakiem to od razu jest atakowany. Ja np takiego bąkiewicza za grosz patriotyzmu nie widziałem, a sam się na takiego ogłasza xD
a ten kto uważa inaczej, jest bardzo zagubionym oraz nieszczęśliwym człowiekiem.


@blablaelotrzydwazero: poproszę o wykazanie, w jaki sposób ci to wyszło. jestem niesamowicie ciekaw jakie fikoły będziesz odstawiać żeby mnie przedstawić jako zagubionego i nieszczęśliwego, nic o mnie nie wiedząc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blablaelotrzydwazero: A co jeżeli jestem dumny z bycia Polakiem, ale rzeczywiście ten kraj jest z dykty, a obecny rząd robi nam wstyd przez który Europa źle o nas mówi, podobnie jak źle ja o nich mówię ?


@Kjedne Twoim patriotycznym obowiązkiem jest za 2 lata zagłosować aby ten antypolski rząd posłać z torbami.
@blablaelotrzydwazero: Historię mamy tragiczną, a jednocześnie piękną i heroiczną. Wiele wydarzeń napawa dumą i pokazuje niezłomność ducha i nadziei.

Jednocześnie w wielu przypadkach skutecznie pracujemy na miano dzikusa Europy. Zarówno obecna władza, wszelkie Kaje Godek i ich zamordyzm, do tego pseudopatrioci i gorliwy katolicy, chodzący co tydzień do kościoła, by później być gotowi kogoś nienawidzić tylko za kolor skory i kształt nosa. To daje niestety stereotypowy obraz Polaka.
Regularnie bywałem w
@Nester86:
No domyśliłem się, po prostu mnie śmieszy naiwne uważanie że wrzucenie całego świata do blendera i zmiksowanie jakoś nagle znacząco poprawi warunki bytowe ludzkości jako takiej. Albo że za chwilę nie dojdzie do podziałów po jakichś innych liniach, ba - koniec końców przez kolejne tysiąclecia wśród ludzkości mogą znowu narosnąć jakieś różnice wśród między rozdzielonymi grupami (nawet jeśli nie na na Ziemi, to w koloniach pozaziemskich czy coś w tym
@Fennrir mieszanie się ras trwa od zawsze. Wiele już grup etnicznych zniknęło i znika ciągle z naszego życia często są niszczeni właśnie dlatego że są inni. Np: Indianie Ameryki południowej czy północnej. W przypadku kolonizacji między planetarnej takie podziały mógłby by się pojawić.
@Fennrir mieszanie się ras trwa od zawsze. Wiele już grup etnicznych zniknęło i znika ciągle z naszego życia często są niszczeni właśnie dlatego że są inni. Np: Indianie Ameryki południowej czy północnej. W przypadku kolonizacji między planetarnej takie podziały mógłby by się pojawić.
@Nester86:
A to spoko, skoro na przestrzeni dziejów zniknęły niektóre grupy etniczne to znaczy że może zniknąć więcej.
Tak w ogóle to czym się na dobrą sprawę efekt końcowy różni od wizji austriackiego akwarelisty? Pomijając rzecz jasna to że zamiast jednolitej nordyckiej rasy panów mówiącej po niemiecku będzie jednolita rasa brązowych ludzi mówiąca kreolskim angielskim (albo jakimś skonstruowanym językiem typu esperanto czy coś w tym stylu).
Nawet jeśli metody byłyby bardziej
@Fennrir to xd obrzydza mi rozmowę z tobą. Ja cię szanuje ty szanuj mnie, proszę.
Ale to się dzieje jak chcesz to powstrzymać? Ogrodzić wszystkich murami i zabronić się mieszać? Zaprzestanmy wojen, dajmy wszystkim ludziom odpowiednie warunki do życia i sami się wymieszają podróżując po świecie i szukając odpowiedniego miejsca dla siebie. Tak robią ludzie zachodu, mieszkają tam gdzie im wygodniej.
@Fennrir to xd obrzydza mi rozmowę z tobą. Ja cię szanuje ty szanuj mnie, proszę.
Ale to się dzieje jak chcesz to powstrzymać? Ogrodzić wszystkich murami i zabronić się mieszać? Zaprzestanmy wojen, dajmy wszystkim ludziom odpowiednie warunki do życia i sami się wymieszają podróżując po świecie i szukając odpowiedniego miejsca dla siebie. Tak robią ludzie zachodu, mieszkają tam gdzie im wygodniej.
@Fennrir ja nikogo nie zmuszam do uprawiania sexu z osobą innego koloru skóry w celu jak najszybszego wymieszania ras.

Ja chcę dać każdemu wolność by mógł bzykać kogo i gdzie chce na całej ziemi bez ograniczen. Trzeba mieszać kod dna by produkować coraz to lepsze jednostki. Tak to działa.
- polski nacjonalizm

- antyklerykalizm

- wolny rynek

- antycovidianizm

- w pewnym stopniu liberalizm społeczny (aborcja, LGBT, legalizacja miękkich narkotyków)


@blablaelotrzydwazero: I przy tych poglądach chcesz nazywać się "polskim patriotą"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A serio:

Dla tych co zagarnęli patriotyzm będziesz lewakiem i antypolakiem (bo jak to za aborcją i bez kościoła), dla lewicy faszystką (jak to nacjonalizm), realne centrum nie istnieje, za to to