Wpis z mikrobloga

oj tak... Jezyk polski jest strasznie plaski melodycznie przez co mam ogromny problem z innymi jezykami, bo z natury jestem niemuzykalna + jestem nativem niemuzykalnego jezyka xD ale przeszkadza mi ogolnie ilosc agresji "nie zesraj sie" "#!$%@?", gdzie Niemiec w takiej sytuacji powie "moim zdaniem twoje argumenty mają sens, ale ja patrzę na ten problem w kontekscie... " - bardziej warstwa stylistyczna mnie razi ;)


@little_muffin: Kiedy Polacy mówili bardziej wschodnim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablaelotrzydwazero: Z kazda partia bedzie dokladnie tak samo, bo ten naród nie ma wlasnych tracycji sensownej panstwowosci. Kazdy jeden przy wladzy musi sie nakombinowac najpierw zeby samego siebie i swoich ustawic bo jest duza szansa, ze jeszcze za jego zycia ten kraj zniknie z mapy. Tak wyglada nasze krajowe rządzenie. Ustawic sie i zapomniec.
@little_muffin: Ukraińcy torturowali Polaków na wiele sposobów (doliczono 300 nawet) i ich zabijali tak, aby umierali w męczarniach. ()()()()
Ze względu na ciężką historię mojej rodziny, jestem patriotką.
Też się wstydzę za kraj, gdzie w końcu zaczęliśmy się wygrzebywać z gó* to Polacy wybrali takie dziadostwo i teraz wracam do tego gó* ekspresowo. A patriotyzm w tym kraju kojarzy się z obłudą i nienawiścią do wszystkich innych niż "hetero polak katolik". I patrząc na historię to kolejny raz mamy wersje gdzie sami Polacy rozwalają ten kraj, a kolejne afery i zamordystyczne pomysłu rządu nie robią na Polakach wrażenia. Tak