Wpis z mikrobloga

możesz mieć gdzieś zator i to nie koniecznie w nodze. Trzeba każde miejsce sprawdzić usg.


@Pavelow: czemu straszysz chłopa i czemu zator a nie zakrzepica i czemu niekoniecznie w nodze, i czemu przy symetrycznym puchnięciu?
  • Odpowiedz
mojego towarzysza niedoli w szpitalu operowali laparoskopowo zarówno na chorobę podstawową układu pokarmowego jak i podczas tej samej operacji naprawili mu przepuklinę - wszystko na NFZ


@megawatt: Trzeba trafić na dobry szpital, podobno na pomorzu również w Wejherowie nie robią z tym problemu. Trójmiejskie szpitale odmawiają twierdząc, że takich przepuklin nie operuje się laparoskopowo.

Poszedłem do SwissMedu (luxmed) i bez problemu chcieli robić, ale bali się i straszyli
  • Odpowiedz
@eb8a ta chciałem napisać zakrzepica, a nie zator. Dlatego, że zakrzepica może być w górnej części ciała, a i tak objawy są np w nodze. . Przypadek znam z życia. A też lekarze badali tylko nogę, a to nie tu tkwił szkopuł.
  • Odpowiedz
@lepiszcz heh mam podobnie, prawdopodobnie waskie zyly. Ostatnio zaczelo do tego mnie pobolewac w klatce, poszedlem do lekarza i od razu wyslal mnie do szpitala... Przeswietlenie klatki nogi badania krwi badania za badaniami i #!$%@? nadal nie wiedza co to 0_O
  • Odpowiedz
ta chciałem napisać zakrzepica, a nie zator. Dlatego, że zakrzepica może być w górnej części ciała, a i tak objawy są np w nodze. . Przypadek znam z życia. A też lekarze badali tylko nogę, a to nie tu tkwił szkopuł.


@Pavelow: upośledzenie odpływu krwi nad rozwidleniem na żyły biodrowe brzmi jak opcja, ale myślę że takie rzeczy to lekarz po zobaczeniu OP-a i zebraniu większej ilości danych by musiał
  • Odpowiedz
@lepiszcz: Mój kuzyna ma podobny problem z kostkami od nadciśnienia. Ja miałem puchnące kostki od biegania po asfalcie w #!$%@? butach. Zmień obuwie, albo biegaj po trawie, bo możliwe, że przeciażyłeś stawy jak ja.
  • Odpowiedz
ta haha.. To jest polska służba zdrowia nie serial chirurdzy xD


@Pavelow:
Po pierwsze OP pisał, że uczęszcza m.in. do prywaty (Luxmedy itp), a po drugie to nie tragizowałbym tak z poziomem państwowej opieki zdrowotnej, bo istnieją pewne objawy, które obligują do podjęcia konkretnej dniagnostyki, a z drugiej strony trzeba też zachować zdrowy rozsądek - przykładowo nie każdy kaszel to rak płuca, czy nie każdy ból głowy to guz mózgu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@espu: Niemożliwe, biegam po naście kilometrów. Płuca na pewno mam w idealnym stanie.

@lepiszcz: miałeś zator chłopie. Przeszło na nogę tak szybko że nie zauważyłes. Jedź na SOR bo siedzisz na bombie. Jak skrzep powędruje w kierunku mózgu to nie zdążysz. Ja nie żartuje
  • Odpowiedz