Wpis z mikrobloga

Do niedawna twierdziłem, że następstwa po przyjęciu szczepionki na #covid19 minęły, jednak mam co do tego wątpliwości. Mam 33 lata i nigdy nie puchły mi nogi. Czytałem, że może to być objaw zaburzeń krążenia.
Bez skarpetek puchnie w kostkach. Za diabła nie wiem co mam robić. #koronawirus #zdrowie
Pobierz l.....z - Do niedawna twierdziłem, że następstwa po przyjęciu szczepionki na #covid19...
źródło: comment_1638655113wDr21bkvrNgkfTQwfMhHbu.jpg
  • 83
Skoro byłeś 'mocno diagnozowany' i zdyskwalifikowany z zabiegu w wieku 33lat to musisz być niezłym wrakiem, lepiej się zaszczep bo cie z planszy zmiecie


@MlemBlep: Byłem zdyskwalifikowany z powodu NOP. Anestezjolog powiedziała, że lepiej żebym się nie szczepił, a jeśli się zdecyduję, to mogę się operować rok po szczepieniu.
@lepiszcz wiesz, czytam Twoje posty inne co wrzucasz, jeżeli dostajesz hajs za szerzenie antyszczepionkowej zawieruchy,to uporządkuj trochę linię czasu, dodaj parę detali, szczegółow,bo to uwiarygodni twoją historię, może jakiś konkretny objaw, parę dat jakiś adres lub nazwisko lekarza. Na Wiki jest od pyty, skopiuj z tocznia,to będzie dobre, wtedy więcej osób uwierzy
dostałeś NOP przed szczepieniem? pomijam fakt, że nieokreślony NOP nie może być samoistną przyczyną dyskwalifikacji do znieczulenia


@megawatt: Miałem bardzo, bardzo duży spadek wydolności, jak przy ostrej anemii, tyle że morfo wyglądało 10/10 Anestezjolog twierdziła, że ona mnie wybudzi z operacji, ale co będzie jak wrócę do domu, nie wiadomo i że nawet jeśli nie wykituję to będę bardzo źle znosił skutki pooperacyjne
Można biegać z przepukliną? Konsultowałeś to z kimś?


@eb8a: Konsultowałem z wieloma chirurgami - chyba 6 - każdy mówił co innego.

Wykluczono że przepuklina się nie przyczynia do objawów?

Wykluczono. Przepuklina może dawać sporo problemów, ale nie takie. Poza tym moja jest bardzo mała.
Gdybym się zoperował w czas, to zapewne świetnie bym to zniósł - tak mówili lekarze i bardzo szybko wrócił do siebie.