Wpis z mikrobloga

@lepiszcz: to równie dobrze mogą być problemy z nerkami i zbierająca się w organizmie woda która swoją drogą może być tam z wielu innych przyczyn, jak się martwisz to idź do lekarza i się przebadaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lepiszcz
Ja bym profilaktycznie łyknął aspirynę i poszukał prawdziwego lekarza, który zrobi badania a nie na oko powie że jest ok.
  • Odpowiedz
zresztą z nerkami to się zbiera jak #!$%@? i wiem coś o tym bo leżałem z tym gównem w szpitalu z wodą w płucach i nie ma żartów


@szypko: Dzięki, w poniedziałek mam lekarza, ciekawe na co mnie skieruje.
  • Odpowiedz
@lepiszcz: to trochę takie moje czarnowidzkie #!$%@? ale jak ostro trenujesz to woda może się zbierać w dolnych partiach organizmu więc nie stresuj się jakoś specjalnie mocno
  • Odpowiedz
Czyli od biegów może się kumulować w nogach woda? Po prostu?


@lepiszcz: Tak działa grawitacja, jak biegasz to używasz mięśni nóg -> duży przepływ krwi, a krew z nóg musi wrócić do serca (a ma najdalej stamtąd), naczynia się rozszerzają, wypuszczają wodę, nogi puchną (taki potencjalny teoretycznyscenariusz),ale to nie wszystko ofc bo jeszcze są zastawki żylne, pompa mięśniowa pomagająca krwi wracać itp,
  • Odpowiedz
woją drogą co lekarze na NFZ pierdzielili o przepuklinach - że nie operuje się laparoskopowo i dźwigać można już po tygodniu xD


@lepiszcz: co? xD
mojego towarzysza niedoli w szpitalu operowali laparoskopowo zarówno na chorobę podstawową układu pokarmowego jak i podczas tej samej operacji naprawili mu przepuklinę - wszystko na NFZ

Anestezjolog twierdziła, że ona mnie wybudzi z operacji, ale co będzie jak wrócę do domu, nie wiadomo i że nawet jeśli nie wykituję to będę bardzo źle znosił
  • Odpowiedz