Wpis z mikrobloga

Do niedawna twierdziłem, że następstwa po przyjęciu szczepionki na #covid19 minęły, jednak mam co do tego wątpliwości. Mam 33 lata i nigdy nie puchły mi nogi. Czytałem, że może to być objaw zaburzeń krążenia.
Bez skarpetek puchnie w kostkach. Za diabła nie wiem co mam robić. #koronawirus #zdrowie
l.....z - Do niedawna twierdziłem, że następstwa po przyjęciu szczepionki na #covid19...

źródło: comment_1638655113wDr21bkvrNgkfTQwfMhHbu.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zakrzepica w nodze. Jeszcze kilka dni i będzie do amputacji. Ale ważne że nie zabiłeś babci. Elo.


@11262: symetryczne w obu nogach? wam to już ta propaganda antyszczepionkowa siadła na mózg
  • Odpowiedz
Trójmiejskie szpitale odmawiają twierdząc, że takich przepuklin nie operuje się laparoskopowo.


@lepiszcz: teraz doczytałem, laparoskopowo na NFZ się szpitalom nie opłaca bo wycena jest niższa niż koszt materiałów do laparoskopii więc szpitalom bardziej opłaca się robić operację klasyczną - kolejny przykład, że to NFZ powinien wypłacać zasiłek na L4

W SwissMed dokładnie po dobie i po laparoskopii (to akurat wiem, bo opiekowałem się osobą po grubszej operacji tą metodą) na
  • Odpowiedz