Wpis z mikrobloga

Czas odnieść się do manipulacji, które padły pod moim adresem.

Ciągle podważa się mój NOP. Wrzucam w załącznik przyjęcie zgłoszenia.

@muckfods jeżeli chcesz udowodnić, że kłamię, daję ci szansę:

W sekcji komentarzy ustalmy termin kiedy będziesz w Gdańsku, razem udamy się do punktu szczepień i przy tobie zostanie wszystko zweryfikowane przez lekarza.
Jest jednak pewne ale, całość będzie nagrana i wrzucona do internetu, a ty pokażesz mordę do kamery.

Zapraszam też @BeSmarter @washingtonbullet @endipek i każdego innego trolla który zarzuca mi kłamstwo do Gdańska - umówmy się NIE NA PW, ale w komentarzach i każdy pokazuje mordę do kamery i idziemy do punktu szczepień.

#covid19 #koronawirus #szczepienia #medycyna #zdrowie #bekazpodludzi

Załączam fotę zgłoszenia - według jednego z tych imbecyli, NOP nie został przyjęty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do trolli: zapraszam do Gdańska - sekcja komentarzy czeka.
Pobierz l.....z - Czas odnieść się do manipulacji, które padły pod moim adresem.

Ciągle po...
źródło: comment_1638652409oZEvOjfrUeedEZmiYjvFOc.jpg
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lepiszcz:
Widzisz, moja wiedza zawodowa pozwala mi stwierdzić że gówno możemy zweryfikować na podstawie wizyty w punkcie szczepień ( ͡° ʖ̯ ͡°) teczka dokumentacji medycznej, badania, badanie fiz i pewnie bym miała odpowiedzi które ci się nie spodobają.

No i? Lekko podwyższone d dimery mogą być po ciężkiej sraczce po złym kebabie.
Powiekszenie lewej komory serca może występować w kilku schorzeniach, nadciśnienie, alkoholizm, przechorowaniu grypy w dzieciństwie.
@lepiszcz niewiele zabrakło! Gdyby nie spacja pomiędzy literami a cyframi w nr seryjnym to bym uwierzył, ale hej- to tylko forum i kupie i siku i każdy swój rozum ma, poczyta,popatrzy i żyćko popłynie dalej :) z fartem kolego, jeżeli potrzebujesz faktycznie porady medycznej- wal na pw, postaram się pomóc.
Niemniej tak jak pisałem- są screeny i się #!$%@? i nie dokuczam już
@lepiszcz no ładnie a już myślałem że zdebunkowałem antyszczepa,już witałem się z gąską kurła
To z farcikiem, jeszcze raz powtórzę- jakbys potrzebował jakiejś konsultacji to pisz jakiego specjalistę mam zapytać i o co, postaram się pomóc naprawdę
@MlemBlep: Dzięki, przemyślę i odezwę się bo zależy mi na rozwikłaniu tego tematu i wbrew pozorom serio szukam pomocy.

Co do mojej antyszczepionkowości: Ja wątpię w skuteczność szczepionek na covid, ale nie jestem przeciwny szczepieniu. Jestem przeciwny temu, aby ludzi z NOP traktować tak jak potraktowano mnie, a nie przeciwko szczepieniu.
Wątpię w skuteczność co nie jest równoznaczne z tym, że uważam że szczepionki trują czy są nieskuteczne (tego pewien nie
@MlemBlep: Uważam też, że nie powinno się wprowadzać przymusu na szczepionkę która (stanowisko m.in ministerstwa zdrowia) nie chroni przed zachorowaniem.
Na WZW i inne #!$%@?, jestem za przymusem zarówno szczepienia jak i leczenia NOPów.

Gwarancja leczenia NOP (niezależnie od kosztów) i zabezpieczenia finansowego powinna być jednym z podstawowych warunków przymusu szczepień.