Wpis z mikrobloga

Czas odnieść się do manipulacji, które padły pod moim adresem.

Ciągle podważa się mój NOP. Wrzucam w załącznik przyjęcie zgłoszenia.

@muckfods jeżeli chcesz udowodnić, że kłamię, daję ci szansę:

W sekcji komentarzy ustalmy termin kiedy będziesz w Gdańsku, razem udamy się do punktu szczepień i przy tobie zostanie wszystko zweryfikowane przez lekarza.
Jest jednak pewne ale, całość będzie nagrana i wrzucona do internetu, a ty pokażesz mordę do kamery.

Zapraszam też @BeSmarter @washingtonbullet @endipek i każdego innego trolla który zarzuca mi kłamstwo do Gdańska - umówmy się NIE NA PW, ale w komentarzach i każdy pokazuje mordę do kamery i idziemy do punktu szczepień.

#covid19 #koronawirus #szczepienia #medycyna #zdrowie #bekazpodludzi

Załączam fotę zgłoszenia - według jednego z tych imbecyli, NOP nie został przyjęty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do trolli: zapraszam do Gdańska - sekcja komentarzy czeka.
Pobierz
źródło: comment_1638652409oZEvOjfrUeedEZmiYjvFOc.jpg
  • 62
@lepiszcz ja pacjentom polecam się zaszczepić,bo wierzę że chroni ona przed ciężkim przebiegiem i śmiercią natomiast absolutnie niedopuszczalne dla mnie jest przymuszanie ludzi do czegokolwiek, tak jak do samobójstwa i eutanazji prawo chce mieć i ja,każdy jest panem własnego losu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lepiszcz: wrzucasz, że coś zgłosiłeś i co z tego ma wynikać?
Pani @dr_Batman Ci wyjaśniła dużo, możemy się razem przejść do jej gabinetu, żeby Cię zbadała.

Jeśli ta propozycja Ci nie pasuje, myślę że jedyne co Ci pozostało to zrobić pałę moim psom, w ramach nagrody za podsycanie antyszczepionkowej narracji.
Kiedyś spędziłam 4 tygodnie i tysiące złotych na diagnostykę takiego młodego zdrowego, zdrowo żył, dbał o siebie, co potem się okazało że walił 5 energetyków dziennie. Zawsze coś, a zazwyczaj wcale nie to co uważa pacjent ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dr_Batman: Czekaj, czy Ty wlasnie stwierdzilas jako lekarz, ze picie pieciu porcji wody z kofeina i cukrem to zbrodnia na sercu? To samo mowisz korpoludkom, ktorzy łoją
Czekaj, czy Ty wlasnie stwierdzilas jako lekarz, ze picie pieciu porcji wody z kofeina i cukrem to zbrodnia na sercu? To samo mowisz korpoludkom, ktorzy łoją kawe dzbankami?


@Dutch: kofeina z cukrem w pewnych ilościach jest wręcz zalecana przy aktywnym trybie.
Ja kofeiną się nie wspomagam, ale w lato jak biegania i aktywności jest więcej to bez glukozy ciężko...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lepiszcz: możesz i dziś, mówię, 3.5h, zrobimy mobilny punkt szczepień na dworze, chyba że wolisz się szczepić dupą z moimi psami

Bo nie przystając na propozycje zbadania u dr Batman, rozumiem że wybrałeś robienie im pały

Jaki adres byczq
@BeSmarter: W środę też nieczynne.

Zapraszam w sobotę, o dowolnej godzinie z podanego zakresu:
https://www.gdansk.pl/wiadomosci/tylko-do-konca-roku-bedzie-dzialal-ostatni-na-pomorzu-punkt-szczepien-masowych-w-ergo-arenie-szczepienia-tez-trzecia-dawka,a,207616

Punkt szczepień masowych w Ergo Arenie zlokalizowany jest na trzeciej kondygnacji - do wejścia D3 kieruje strzałka wyświetlana na elewacji obiektu. Od poniedziałku do piątku punkt działa w godz. 8.00 - 15.30, w soboty zaszczepić można się w godz. 8.00 - 15.00. W niedziele i święta punkt jest nieczynny. W punkcie szczepień masowych w Ergo