Wpis z mikrobloga

@Reaamu: zastanawiam się czy to nie jest odpowiednia metoda, że jak masz warunki finansowe to robić i się nie zastanawiać, bo po co mam świadomie sobie dokładać obowiązków ¯\_(ツ)_/¯
@richr:

zastanawiam się czy to nie jest odpowiednia metoda, że jak masz warunki finansowe to robić i się nie zastanawiać,

A jak się nie spodoba to co wtedy, "hyc o podłogę", czy "niech się sama baba męczy"?

bo po co mam świadomie sobie dokładać obowiązków ¯_(ツ)

Dziecka nie da się zrobić sobie nieświadomie, jak zrobisz bez zastanawiania się to też to będzie świadomie ¯\(ツ)_/¯
@richr: a ty jesteś kobietą czy facetem? Faceci raczej nie maja instynktu macierzyńskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzn są tacy, którzy chcą mieć dzieci ale to raczej nie chodzi o "instynkt". Ja nie czułem żadnego instynktu, nawet gdy żona była w 9 miesiącu i coś tam kopało, nic nie czułem, ot - coś tam kopie. Jak się urodziła córeczka to zakochałem się od pierwszego wejrzenia, to najlepsze
czy będzie kiedykolwiek moment gdzie poczuję że chcę zostać rodzicem?


@richr: Czy jutro zainteresuję znajdę nowe hobby? i jaki był wpływ faz księżyca na dorożkarstwo w Chinach w roku 2015?
@richr: 26 lvl i tez nie czuje, ostatnio przygarnąłem psa i to mi wystarczy xD. U mnie niechęć do posiadania dzieci wynika chyba z tego, że nie bylbym im w stanie zapewnić wszystkiego. Moje dzieciństwo było całkiem okej - moi rodzice mnie kochali, ale bardzo często nie miałem tego co mieli rówieśnicy. Dodatkowo rozwód, ciągłe kłotnie rodziców. Lubie takze podróżować i żyć beztrosko. Jeżeli kiedyś będzie mi się w życiu nudziło,
@mojaprawdajestmojsza no w końcu ktoś też tak ma jak ja... Do porodu, a wręcz chwili urodzenia się mojego pierwszego syna (drugiego zresztą też) kompletnie tego nie czułem, choć od zawsze wiedziałem, że chce mieć dzieci. Ale jak na świat przychodzi twoje dziecko to się czuje takie emocje i uczucia, jakich się nie da poczuć w innych okolicznościach.