Wpis z mikrobloga

20 dni urlopu z hakiem, to jest dla mnie zdecydowanie za malo. Zawsze wytrzymuje maksymalnie rok w pracy, po czym rzucam, bo potrzebuje dlugiej przerwy na reset glowy. Nie wiem jak ludzie sa w stanie pracowac tak ciagiem przez 5, 10, 15+ lat, majac tylko do dyspozycji te 20 dni urlopu.
Niby 27 lvl, a dalej przez system szkolny mam w glowie zakorzeniona potrzebe 2 miesiecy wakacji w roku. I nie chodzi mi o zadne wyjazdy, tylko po prostu zeby miec ten czas na reset. Oczywiscie nigdy nie konczy sie to tylko 2 miesiacami, tylko przeciagam to znacznie dluzej. Im dluzej pracowalem, tym potrzebuje dluzszej przerwy.

Przez to jestem w nieprzerwanej petli praca-neet. Chlop 27 lvl a ma ledwo 3 lata doswiadczenia z tego co uzbieral po drodze, niczym grzyby sezonowe w lesie. xD

Gdyby urlop trwal 2 miesiace to moze bym tak nie odwalal ehh.

I tu niby jeszcze trzeba tak 40 lat paprac sie w tym gownie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#neet #pracbaza #praca
  • 33
@mieszkamzmamusia: Caly etat nie jest bajka nie tylko dla przegrywow i neetow - raczej kazdy normalny czlowiek ma z tym problem xD

Sam sie do tych grup nie zaliczam. Skonczylem studia w zeszlym roku, ale pracuje w sumie od drugiego i mi sie juz nie chce. Bylem mocno dynamiczny kiedys i ciekawy swiata, ale od tego siedzenia caly dzien przed komputerem mi sie juz malo co chce
@gaiden fakt, 26 dni to trochę mało, ale z drugiej strony 60 dni (2 pełne miesiące) to też za dużo. Przydałoby się tak 35 dni i byłoby optymalnie :D

Pamiętaj, że jeszcze oddając krew czy składniki są obecnie 2 dni wolne płatne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@mirek_januszy: nie no, odliczając weekendy to 44 dni wolne powinny wystarczyć na 2 miesiące, ale jakby chcieć mieć jeszcze trochę wolnego w święta w grudniu/kwietniu jak za czasów szkolnych, to jeszcze z 10 więcej by się przydało. No i jeszcze z 10 na ferie zimowe