Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
Uważam, że Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego powinna uruchomić interwencyjny skup BMW e36, e46, starych cywików z v-techem i audi a3 celem ich zezłomowania. Miałoby to pozytywny wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach XD

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #bmw #honda #audi #heheszki #brd #kierowcy #polskiedrogi
Pobierz pogop - Uważam, że Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego powinna uruchomić inte...
źródło: comment_1638445220ZXzq5rrcSoBD5ByFcHsfrq.jpg
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: nieironicznie, to byłoby wydawanie publicznej kasy w sposób milion razy lepszy, niż to, na co ona idzie teraz.

@Bajo-Jajo: oj tak, sruwy od kilku już lat to wywołują u mnie spore zdziwienie z tytułu :
1. Jakim sposobem to się komukolwiek podoba?
2. Co to ma sobą reprezentować i czym się specjalnie wyróżnia, skoro większość tych sufuf w środku ma mniej miejsca, niż kombiak czy stare hatchbacki?
3. Co
@pogop: owszem mam doświadczenie z wieloma samochodami. Nawet w nowych #!$%@? autach strach o życie.

25 letnie E36? Spokojnie można 220km/h jechać i czuć że stabilne i wygodniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25 letnie E36? Spokojnie można 220km/h jechać i czuć że stabilne i wygodniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: W to, to akurat mogę uwierzyć, ale nie w to, że to tak samo lub nawet bezpieczniejsze auta. Sobie zobacz co się dzieje ze słupkiem A i kolumną kierownicy. Taki wypadek nawet z poduszką może być śmiertelny.
pogop - > 25 letnie E36? Spokojnie można 220km/h jechać i czuć że stabilne i wygodnie...