Wpis z mikrobloga

@Pepege: czytaj regulamin oferty. Na dzień dobry zwrot - prędkość DO... czyli pewnie w regulaminie mają widełki, np. w przypadku opcji do 90 Mbps, widełki mogą wynosić przykładowo 9-90 Mbps i jeśli net Ci będzie działać z prędkością 9-10 Mbps, to #!$%@? im zrobisz.
@Alex_mski: Ostatnio czytałem ale zapomniałem o ofercie przez natłok roboty i było bez lejka, teraz (jeśli to ta sama oferta) zmienili wygląd offerty i nie jestem pewny czy to ta sama. Dlatego wole się spytać kogoś to może ogarniał aby nie czytać tego 2 raz bez sensu ¯\_(ツ)_/¯
@waciak: Będe zadowolony nawet z 5Mbps przy tym co mi oferuje plus w mojej lokacji w swojej ofercie z lejkiem na dane
@Pepege: bez zaglądania w regulamin, to co piszę pod tymi "tabelkami" co wkleiłeś

Pojęcie „Nielimitowany Internet Domowy” dotyczy dostępu do mobilnego Internetu w zasięgu sieci Operatora i oznacza możliwość korzystania z usługi w „Strefie domowej” bez limitu objętości danych oraz bez zmiany deklarowanej szacunkowej prędkości maksymalnej przez cały czas obowiązywania umowy. Szacunkowa maksymalna prędkość pobierania i wysyłania danych w technologii LTE w opcji usługi do 30 Mb/s wyniesie nie więcej niż
@Pepege: To o czym ty mówisz to trochę co innego niż "ukryty lejek", przez jakieś 2 lata T-Mobile w ogóle nie miało w ofercie internetu nielimitowanego, tylko trzy różne pakiety gigabajtów i było jasno powiedziane, że po ich przekroczeniu prędkość zostanie ograniczona do jakiejś śmiesznej prędkości, ale jakoś w tym roku przywrócili znowu opcję bez limitów, no i u mnie ona faktycznie tak działa, a korzystam z internetu sporo.
genocidegeneral - @Pepege: To o czym ty mówisz to trochę co innego niż "ukryty lejek"...

źródło: comment_1638377749kA5BlsKOMj6TP7fM6XX0O7.jpg

Pobierz
@krzywy_kanister: U mnie w miescie w obrebie mojego domu na każdym nadajniku każdego operatora nie miałem mniejszych prędkości niż 40 w godzinach szczytu bez wyjechania danych wiec raczej się nie mam czym martwić.
@Pepege: To, ze nie miales nie znaczy, ze nie zdarzaly sie takie momenty, nie sprawdzasz sieci 24 godziny na dobe. Mialem do tego roku pierwsze wersje umowy bez limitu T-Mobile, na poczatku chodzilo w okolicach tych 50-60 mbs, pozniej potrafialo zwalniac pozniej 10mbs, czy nawet 1mbs lub gorzej, musialem recznie przelaczac siec na 3G zeby dzialalo stabilniej.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@krzywy_kanister: to się zmieniło i to bardzo, sama mam Internet dla firm (nielimitowany bez ograniczenia terytorium) i jak zmienili billing (przy okazji utworzenia taryfy na kartę T-Mobile GO!) to przyspieszył do maksymalnej konstrukcyjnej mimo że oferta ciągle taka sama