Wpis z mikrobloga

Niewolniku, masz siedzieć na dupsku na swoim polu gnoju w Kraśniku / w kawalerce na osiedlu strzeżonym!

Twoje establishmentowe autorytety fruwają prywatnymi odrzutowcami dokąd chcą? Nieważne, wytrzymasz przecież jeszcze te dwa tygodnie? Masz siedzieć albo inaczej coś tu będzie „no yes”.
Tywin_Lannister - Niewolniku, masz siedzieć na dupsku na swoim polu gnoju w Kraśniku ...

źródło: comment_1638371514ZPsSnKcYm7LkhRLIvBW31v.jpg

Pobierz
@vrim: Tak więc cytując twoje badanie które nie badało skuteczności działania maseczek jako takich a jedynie zestawiło dane statystyczne zajętych łóżek, zgonów etc. z jednego hrabstwa plus okolic

This study examined Bexar County, Texas, which encompasses San Antonio along with several other surrounding cities.

przed i po wprowadzeniu nakazu noszenia maseczek i jedyne co wykazało to brak redukcji w/w

We performed a before-and-after analysis of a countywide mandate for public mask
Tak więc cytując twoje badanie które nie badało skuteczności działania maseczek jako takich


@Towarzysz_Moskvin: Sam w pierwszym komentarzu napisałem o odgórnym obowiązku noszenia maseczek, a nie o ich skuteczności jako takich. Zanegowałem epidemiologiczny sens regulacji, a nie prawidłowego stosowania maseczek.
Akurat na temat należytego użycia maseczek jest sporo badań potwierdzających skuteczność takich praktyk. Tyle, że ogolnopopulacyjnie takich skutków w praktyce nie otrzymamy.

Tak więc epirycznie potwierdziłeś moje badania o ludziach z
@vrim:

Sam w pierwszym komentarzu napisałem o odgórnym obowiązku noszenia maseczek, a nie o ich skuteczności jako takich. Zanegowałem epidemiologiczny sens regulacji, a nie prawidłowego stosowania maseczek.

Akurat na temat należytego użycia maseczek jest sporo badań potwierdzających skuteczność takich praktyk.

Widzę raczkiem, raczkiem uciekamy więc przypomnijmy twój pierwszy wpis:

Nie zaobserwowano mierzalnych korzyści z takiego obowiązku, ale jeśli noszenie maseczki ma Cię uspokoić, to nie przestawaj.

Czyli wyklarujmy. Moje noszenie maseczek