Wpis z mikrobloga

Jako że noszenie maseczek ma służyć jedynie poprawie mojego samopoczucia ponawiam prośbe o badania w temacie nieskuteczności maseczek które kierowałem do dutcha.


@Towarzysz_Moskvin: Wyciągnąłeś z tego błędne wnioski. Sugerowałem, że nie ma istotnych korzyści z ich noszenia, a nie, że nie ma jakichkolwiek.

Po zbłaźnieniu się linkowaniem do badań które są o czymś zgoła
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Jak to jest, że tylko na reddicie się wypowiadają takie ćwierćmózgi? Skąd oni się biora? Płacą im za to czy o co chodzi? Ani żaden z moich znajomych nie byłby w stanie pieprzyć aż takich kocopołów, nawet Ci najbardzej "procovid", ani nikt z kim rozmawiam gdzieś na melanżu. Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Byłam we Włoszech na Sycylii we wrześniu. Na zewnątrz praktycznie wszyscy nosili maseczki na ramieniu xD, może tylko starzy ludzie mieli na twarzy. Tego patentu nie znałam, po prostu masz pod ręką jak wchodzisz gdzieś albo pały są w pobliżu. Faktycznie do muzeów można było wejść tylko z Green Passem (w środku ludzie i tak ściągali maski, albo mieli na brodzie), ale w barach czy restauracjach nigdy nikt od
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ja się z tym komentarzem akurat zgadzam. Pamiętam jak na początku covida Instagram był cały zawalony celebrytami pieprzącymi o odpowiedzialności i konieczności siedzenia w domu a miesiąc później te same osoby wrzucały zdjęcia z podróży po świecie. Od samej paranoi covidowej o wiele bardziej irytująca jest hipokryzja tych osób. Coś jak pieprzenie o maseczkach polityków na posiedzeniu sejmu gdy poza kamerami mają je w dupie.
  • Odpowiedz
@vrim: O własne sznurówki się pozabijasz przyjacielu

Wyciągnąłeś z tego błędne wnioski. Sugerowałem, że nie ma istotnych korzyści z ich noszenia, a nie, że nie ma jakichkolwiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc poprosze o badania w tym temacie bo z tego co zalinkowałeś wynika coś zgoła innego:

Cheng et al compared COVID-19 infection rates within Hong Kong with other areas of the world from day 1 (December 31, 2019) to day 100 (April 8, 2020) of the outbreak. They reported a significantly lower incidence of COVID-19 in Hong Kong than 8 other countries, including the United States (P < 0.001).24 They attributed this finding to public mask wear within Hong Kong, which they reported to be 95.7% to 97.2% as directly measured by 67 hospital staff
  • Odpowiedz
Niewolniku, masz siedzieć na dupsku na swoim polu gnoju w Kraśniku / w kawalerce na osiedlu strzeżonym!


@Tywin_Lannister: przy czym ja się zgadzam z typem z komentarza, bo typek z głównego posta jest hipokrytą, jeśli już tak boi się tego wirusa to powinien siedzieć w mieszkaniu w sterylnym balonie, a jeśli lata po świecie to sam przyczynia się do roznoszenia wirusa, bo z Afryki ktoś przyleci do Włoch tam przeniesie
  • Odpowiedz