Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jam juz stary dziad (30+) ale mam mlodszego brata ktory ma 25 i jak czasami sobie siadziemy przy piwku i poopowiada mi co sie dzieje na tinderach, badoo, tiktok, onlyfans, instagramach to dziekuje Bogu ze nie urodzilem sie w latach 90-2000.

Zaraz mi powiecie ze to pierdzenie starego dziada ale kiedys naprawde bylo latwiej poznac osobe plci przeciwnej. Czy to na imprezie, czy to w pubie, czy to w klubie czy to na studiach czy to przez znajomych czy to w kole naukowym czy to na wolontariacie. Teraz wszyscy siedza zamknieci w domach, kreca te glupie tance na tiktoku i diodaja zdjecia na insta z 16 filtrami.

Oczywiscie byl Facebook, byla nk, byl myspace ale kurde ludzie na tym spedzali tylko procent czasu "a nie to co dzisiaj".

Jak tak patrze na swoj przekroj to dwie ex poznalem na studiach, jedna ex przez znajomych, jedna przez prace, a dwie ex na imprezach a zone poznalem podczas wolontariatu. Zero internetow, zero swipowania, zero wstawiania zdjec w garniturze w windzie. Oczywiscie Tinder byl ale raczkowal i nawet nie wpadlem by zaczac go uzywac.

Brat dostaje juz choroby psychicznej o tych wszystkich apek a najlepsze jest to ze jest wysoki 190+, inteligentny, ma duzo pasji, wysportowany, przystojny, bujne czarne wlosy. Uzywajac nazewnictwa z wykopu "juz ma dosyc stawania na koniuszku ch/ja i zonglowaniu" ale najbardziej dobija go poziom rozmow. Chlopak chce porozmawiac o historii, polityce, socjologii, urbanistyce, architekturze i ni kija. Jedyne rozmowy to o pieniadzach, o podrozach i o netflixie. Co bardziej ambitne to na temat ksiazek ale to i tak juz jest rzadkość. Nawet o technologiach nie mozna popisac bo jedyne co znaja do Iphone.

Dziekuje Bogu ze mialem normalne dziecinstwo. Dziekuje, dobranoc, we live in society, ja sie wypisuje z tej symulacji.

#tinder
#badoo
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
Jest jakis tag dla 30+?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a739eb596226000a57a212
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 64
Zaraz mi powiecie ze to pierdzenie starego dziada ale kiedys naprawde bylo latwiej poznac osobe plci przeciwnej. Czy to na imprezie, czy to w pubie, czy to w klubie czy to na studiach czy to przez znajomych czy to w kole naukowym czy to na wolontariacie. Teraz wszyscy siedza zamknieci w domach, kreca te glupie tance na tiktoku i diodaja zdjecia na insta z 16 filtrami.


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? starego dziada, bzdura
Powiedz bratu żeby zrozumiał że kobieta nie jest od tego by z nią rozmawiać. Od dyskusji, ma kolegów. Kobieta jest od miłego spędzania czasu. Chamskie, ale zdrowe podejście.


@Marek_Rekus: To prawda. Od zawsze tak było, przykład: Lwowska szkoła matematyczna. Ziomeczki dyskutowali i odkrywali naukę między sobą bo p0lki to się do niczego nie nadają. Gdyby nie faceci dalej siedziały by w jaskiniach
@Zborro: @Marek_Rekus: Ostatnio bawiłem się w jednym z klubów w stolicy i widziałem dwie dziewczyny pijące drineczki i przewijające profile na Badoo xD Pokazywały sobie nawzajem, jaki towar polajkowały. Pewnie pisały do kolesi, żeby wpadli do klubu i postawili drina.
Sam czasem od wielkiego dzwonu odwiedzam jakiś pub, to pełno w nim fajnych dziewuch do pogadania. Wystarczy wyłączyć wykop


@Zborro: Ja chodzę regularnie do pubów. Wszyscy siedzą w zamkniętych grupkach swoich znajomych i nie przyjmą do rozmowy nikogo obcego. Jedyna szansa to dosiąść się do ludzi przy barze, ale tam raz, że niemal wszyscy to faceci, a dwa, że zazwyczaj jest mało miejsca.