Wpis z mikrobloga

@Szczupix37: Ale mi ciśnienie te jej odpowiedzi podniosły. Toksyczność aż wylewa się z tego "XD" i mężczyzny wziętego w cudzysłów.

Dziewczyna naprzebywała się wśród oskarków żyjących poza kolejką i każdy normalny chłopak będzie dla niej już tylko dołem, którego można obrzucić śmieciami swojego nastroju, jakby był przedmiotem bez uczuć. Ona sama zażywać będzie wszystkich owoców lepszego traktowania z uwagi na to tylko, że jest kobietą i w razie problemów schroni się
@Szczupix37: wszędzie powiadam wam panoewie, wszędzie te powykrzywiane niezadowolone ryje tych p0lek inzdagramowych, tinderowych roszczeniowych mylnie przekonanych o własnej wartości - a czymże ta wartość jest? To tz1pa?
Zauważcie, one chcą tylko więcej - centymetrów w kręgosłupie, kończynach, szczęce, Qtasie, kasy. W zamian oczywiście nic. By ją chad zbałamucił tak porządnie, żeby uniesienia w niebiosa doświadczyła, po czym brutalnie poszedł w tango z innymi, by go nigdy więcej nie zobaczyła, za
@Szczupix37 A potem będą pytania o wykształcenie, co ja taki zwykły Mirek mam zrobić jak przy dobrych wiatrach studia skończę w wieku 23 lat i w rok mam zarobić na mieszkanie? Albo wziąść pożyczkę? Więc idąc tym tokiem rozumowania żeby być mężczyzną mam wyjechać za granicę tyrać po 12h aby mieć na wkład własny a, później albo przyjechać do Polski i oddawać większość swej pensji na kredyt oraz rachunki
@Derasot: by powiedzieć elo, nie potrzebujesz małżeństwa. Obecnie dla mężczyzny małżeństwo ma tylko minusy, żadnych plusów. U kobiety jest odwrotnie, im się nie opłaca być bez męża. Nam nie, mieszkając z laską, to tak jakbyś mieszkał z żoną tylko bez prawnych minusów w postaci np. alimentów.
Strasznie dużo jadu w komentarzach, ale panowie nikt was nie zmusza do wiązania się takim rodzajem kobiet.
Nie ma żadnego prawa że trzeba nawet rozważyć taką możliwość, mądry facet temat oleje więc nie wiem skąd w was tyle nienawiści że musicie wylać część do komentarza... często w tak wulgarny sposób.