Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 45
779 600 + 60 + 58 + 58 + 39 = 779 815

Koniec miesiąca, to i małe podsumowanie, chociaż nawet nie ma o czym wspominać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od lutego nie miałem tak mało nakręcone - 284 kilometry, wszystko przez mały wypadek w pracy xD Ale na szczęście staw skokowy wraca do normalności i 200 kilometrów wpadło w zeszłym tygodniu, chciałem jeszcze coś dokręcić, ale pizgawica nie zachęca xD Co prawda kręcone na spokojnie, żeby czegoś nie przeciążyć i wyczaić jakie spadki w formie xD
No i były też testy butów zimowych: Northwave Husky, dzięki którym stopy mi marzły dopiero po odstawieniu roweru do piwnicy :D Także tutaj podziękowania dla @PrzekliniakCQ za odpowiednie nakierowanie :D

#rowerowyrownik #rower #rowery #triban #wykoptribanclub #szosa #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz guru8 - 779 600 + 60 + 58 + 58 + 39 = 779 815

Koniec miesiąca, to i małe podsumowani...
źródło: comment_1638299924PWpsmUJgkQlK1XnykQVpiH.jpg
  • 13
@guru8: to na zachętę powiem Ci, że od lutego wypłacili mi już blisko 400.- zwrotu, a kolejne 320.- oczekują na zatwierdzenie. Warto zawalczyć, kasa niewielka patrząc z perspektywy czasu, ale skoro można, to czemu nie skorzystać xD
@Pinboard: Wioska z "Barbarzyńców" Netflixa w Puszczy Dulowskiej :D Kawałek dalej jest ciekawsza scenografia, ale ochrona pilnuje i nie pozwoliła robić zdjęć :D