Wpis z mikrobloga

Siema Mirunie, mam gościa w pracy który jest typowym skinny fat, ręce i nogi chude a ma spory brzuch.
Mówi że próbuje coś tam ćwiczyć ale nie widzi efektów, co najlepiej mu doradzić?
Ja sam kiedyś też miałem brzuch, może nie arcybebech ale był, tylko że ja jadłem sporo śmieci i piłem piwo :d
On mówi że tego nie robi, a mimo wszystko brzuch jest ¯\_(ツ)_/¯ macie jakieś rady?

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta
Szawagier - Siema Mirunie, mam gościa w pracy który jest typowym skinny fat, ręce i n...

źródło: comment_1638289655EiDop3r9Cxygq1hTwI5hOA.jpg

Pobierz
  • 17
Po prostu że skinny fata nie ucieka się tak szybko. Schudniesz to wyglądasz jak gówno bo nie masz miesni. Jak nie ma sporej nadwagi to niech najpierw trochę przymasuje a później zrzuca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szawagier: tak naprawdę to nie gość w pracy tylko Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) najpierw masa potem redukcja.
Kumpel miał podobnie i wyszedł z tego po jakiś 2 latach treningu na siłowni, bez rygorystycznej diety. Więc pewnie można szybciej.
@Laska69: Działanie yohimbiny jest udowodnione, ale faktem jest, że nie można jej kupić z firmy zarejestrowanej w Polsce (u nas tylko apteka) a suplementy diety nie są w żaden sposób sprawdzane. Dlatego warto czytać opinie bezpośrednio na stronach. Taką chyba najbardziej popularną stronką jest muscle-zone.pl, jednak z tego co widzę jest duży problem z dostępnością.