Wpis z mikrobloga

jakieś pomysły na drugą randkę? pierwsza to był klasyczny spacerek, ogólnie zaiskrzyło, ale zbyt bardzo mi się podoba ta dziewczyna, żeby od razu ją zapraszać do siebie, chciałbym coś fajnego wymyślić. Śliczna dziewczyna i co nie jest zbyt często spotykane, taka normalna, do pogadania. Nigdy mi się to nie zdarzało na 1. randce, ale chyba się zauroczyłem.
Boję się o siebie, bo nigdy się tak nie staram, zawsze jest krótka piłka i albo wino u mnie albo nara xD Myślałem może, żeby skorzystać z zimowej aury i np zaprosić ją na łyżwy (dość dobrze jeżdzę, a później coś ciepłego do picia), ale może macie lepsze pomysły?

#tinder #zwiazki #randkujzwykopem
  • 38
  • Odpowiedz
@Makak87: akurat jest różnica miedzy resauracja gdzie wydajesz 200-300zł, a pizzy z browarami gdzie sie zamykasz w stówce, chociaz to całkowicie co innego
  • Odpowiedz
@Wirtuoz
To czy wydam 100 czy 300 roznicy wielkiej mi nie robi.

Wydawanie na rozowego 100pln zeby wiecej jej nie zobaczyc? Legit

Wydawanie na rozowego 300pln zeby wiecej jej nie zobaczyc? Nieeeee ziom, nie badz frajer.
YAFUD
  • Odpowiedz
@Makak87: Zgadzam się z Wirtuozem jak najbardziej. Nie chodzi o to, by nie wydać nic tylko by laska, która nie jest zainteresowana i spotyka się z braku laku, nie znalazła sponsora, ani frajera co będzie ją na kolacyjki zabierał.
  • Odpowiedz