Wpis z mikrobloga

jakieś pomysły na drugą randkę? pierwsza to był klasyczny spacerek, ogólnie zaiskrzyło, ale zbyt bardzo mi się podoba ta dziewczyna, żeby od razu ją zapraszać do siebie, chciałbym coś fajnego wymyślić. Śliczna dziewczyna i co nie jest zbyt często spotykane, taka normalna, do pogadania. Nigdy mi się to nie zdarzało na 1. randce, ale chyba się zauroczyłem.
Boję się o siebie, bo nigdy się tak nie staram, zawsze jest krótka piłka i albo wino u mnie albo nara xD Myślałem może, żeby skorzystać z zimowej aury i np zaprosić ją na łyżwy (dość dobrze jeżdzę, a później coś ciepłego do picia), ale może macie lepsze pomysły?

#tinder #zwiazki #randkujzwykopem
  • 38
  • Odpowiedz
@inyourface: @Dzidek31: tylko swoje łyżwy przywioze z domu dopiero w niedziele, a na pewno chce sie z nia spotkac szybciej, wiec to jest mały problem. Myślałem jeszcze, zeby moze wyskoczyc z nią do aquaparku i na jakas strefe saun, wiem ze lubi, ja tez, ale nie wiem czy to nie zbyt odwaznie jak na 2. spotkanie :/
  • Odpowiedz
@Dzidek31: A co w tym złego? Tak wyglądają randki dorosłych ludzi, na lodowisko to się dzieci zabiera. Ale oczywiście p0laki cebulaki będą kisić każdy grosz byleby za dużo nie wydać bo nie wiadomo czy ruchanie będzie i się zwróci xD
  • Odpowiedz
@Wirtuoz nażre się, i być może więcej jej nie spotkasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) łyżwy a później jakiś grzaniec jak najbardziej okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wirtuoz: może jakaś pizza i piwko? jarmark świąteczny? może jest coś takiego w Twoim mieście?


XD

Zapomniales sie przelogowac czy tak po prostu pie.....isz bez sensu i skladu?
  • Odpowiedz