Wpis z mikrobloga

Kredyciarze przy zerowych stopach: haha beka z oszczędzających frajerzy kredyt mi inflacja spłaca a ty kiś te pieniążki cioto pedale haha co za frajer mieszkanka same mi się spłacają pewna inwestycja.
Kredyciarze kiedy podnoszone są stopy: jezu skąd w was tyle PoLaCzKoWeJ zawiści bo co bo ktoś chciał żyć na swoim? Nie podnosmy stóp. Może i spuścimy walutę w kiblu ale przynajmniej spłacę swój kredyt. Boże trochę empatii ludzie. Dorime.

#nieruchomosci #finanse #takaprawda #bekazpodludzi
  • 48
@mookie: to jest właśnie to xD ludzie myślą, że naprawdę wygrają w walce i ubiegana bank / państwo i się wzbogacą, albo może jakiś pasywny dochód czy inna emerytura po 40, a prawda jest taka - że cykle są nieuchronne i zawsze ktoś sponsoruje działania państwa. A że Polaki oddały państwo w takie ręce? To niech płacą zarówno jedni jak i drudzy dostaną po dupie. Jeszcze będzie tak, że kredyciarzami PiS
@MaddoxX1911: Kwestia też czy utrzymam pracę przy kryzysie inflacyjno stopowym, jest wiele zmiennych. Tak czy inaczej, wolę mieć ratę 4 tysiący i do spłaty 600 k przy zarobkach 20k, niz 2 tysiace raty i 300k przy zarobkach 10k. Jeśli stopy spadną, nie sądzę, że zarobki mi utną, a kredyt stanieje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinpodlas8: widzisz to też nie jest ich wina jeśli nikt tych franków nie widział(nigdy się specjalnie w to nie zagłębiałem, ale chyba o to głównie chodzi)
A ci co brali normalne kredyty frankowe chyba znali ryzyko

@Kiedysbedeczerwonka: jak ktoś sobie poradzi to sobie poradzi chociaż by miał przejść na freeganizm albo parówki z biedronki xd
@marcinpodlas8 najzabawniejsze jest to, że na tym #!$%@? wykopie tylko widzę wpisy osób drwiących z osób które wzięły kredyt. Nie trafiłem jeszcze ani w życiu prywatnym ani na wykopie na wpis żeby ktoś się żalił, że nie będzie miał co jeść albo żeby mu jakoś pomóc.

Nie ma to jak kreowanie problemu za innych i drwienie z tego. Małpy razem silne, wykop stronk