Wpis z mikrobloga

Kredyciarze przy zerowych stopach: haha beka z oszczędzających frajerzy kredyt mi inflacja spłaca a ty kiś te pieniążki cioto pedale haha co za frajer mieszkanka same mi się spłacają pewna inwestycja.
Kredyciarze kiedy podnoszone są stopy: jezu skąd w was tyle PoLaCzKoWeJ zawiści bo co bo ktoś chciał żyć na swoim? Nie podnosmy stóp. Może i spuścimy walutę w kiblu ale przynajmniej spłacę swój kredyt. Boże trochę empatii ludzie. Dorime.

#nieruchomosci #finanse #takaprawda #bekazpodludzi
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaddoxX1911: mi frankowiczow nie żal i powinni spłacić kredyt do ostatniego centyma w walucie w jakiej pobrali kredyt. Proste zagrali w grę i przegrali. Jeżeli cena franka zamiast wzrosnąć do over 4pln spadłaby dajmy na to do 1,5pln to wszystko byłoby git i frankowicze smialiby się hehe jacy cwani byliśmy. Sorry ale jak ktoś podejmuje ryzyko to musi godzić się z perspektywą porażki. Na takiej zasadzie to ja też mogę
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: dzisiaj może być to samo ze złotówkami, taniej już nie będzie, wszędzie nagonka
bierz bo zabraknie

a potem golenie, ale przecież nie ma czym się martwić, na rok czy dwa podniesie się stopę żeby zbić inflację potem opuści i będzie cacy xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinpodlas8: wykop logic: nie ma czegoś takiego jak bańka cenowa, stopa procentowa zawsze będzie stała i bliska zeru, ceny mieszkań będą tylko rosły, sky is the limit. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Ogau nie chodzi o to że ktoś wziął kredyt, chodzi o to że ktoś wziął kredyt na który go nie stać a potem płacze że nagle podrosły stopy procentowe. Jeżeli ktoś przy braniu kredyt bierze pod uwagę że raty mogą wzrosnąć i jest na to przygotowany okej, a nie k---a potem płacz że mnie n stać na ratę xD
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: jakbym swojego znajomego słyszał XD chłop cisnął bekę z innych, bo PACZ PAN JAKI ON DOROSŁY KREDYT MA I MIESZKANKO HEHE, A TY CO DALEJ PINONSZKI NA KONCIE TRZYMASZ, a teraz KWIK KWIK czemu stopy wzrosły, nie mam nawet na wyjazd za granice, bo mieszkanko trzeba splacac kwiiiiiiii XDDDDDD nawet mi go nie żal
  • Odpowiedz
chodzi o to że ktoś wziął kredyt na który go nie stać a potem płacze że nagle podrosły stopy procentowe


@Keruuu3: tylko wykopki mają takich znajomych, co to płaczą i nie mają 200zł więcej raty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Ale wtedy kredyciarze mają rację. Kredyt przy inflacji staje się jeszcze tańszy, do tego waluta słabnie. Dla kogoś bez kredytu to bez znaczenia, takie osoby nie mają też oszczędności więc co gospodarce po tym, że ktoś na podlasiu ma odłożone 12 tysięcy złotych?


Mam rozumieć że ty, dynamiczny korposzczur chcesz żyć ponad stan, a twój kredyt ma spłacać jakiś przegryw z Podlasia, ciężko zaoszczędzonymi pieniędzmi za pracę w kołchozie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Raczej nie spłacisz mieszkania w formie 3 wypłat xd

@MaddoxX1911: A w sumie to czemu? Kwota pożyczona jest stała. Porządna hiperinflacja i taniej będzie spłacić kapitał niż miesięczną ratę. Mieliśmy w 90 ponad 1300% a spokojnie da się to przebić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaddoxX1911: Nie zapomniałem. Ale stopy są dodawane do miesięcznej raty i obliczane raz na 3 miesiące. Spłacić kapitał możesz w każdej chwili i nie płacisz pozostałych odsetek.
  • Odpowiedz